Blog

Lidé mají takový zvláštní zvyk – prožívat své trauma a negativní emoce stále dokolečka. Ono to působí léčivě v prvních okamžicích, kdy je naším úkolem si to doprožít do konce, ale problém nastává, když se v tom neustále člověk nesmyslně udržuje.

Máme dvě spouštěcí kolečka: Mysl -> Emoce nebo Emoce -> Mysl.

Číst více

Často slýchávám:

  • “Zvyšte si vibraci.”
  • “Nemoci způsobují nízké vibrace.”
  • “Duchovní růst je zvyšování vibrace.”
  • “Kdo má nízké vibrace, tak reaguje na Schumanna, zvyšte si je.”

Číst více

Lidé si obvykle myslí, že mají občas na sobě přivtěleného Ducha nebo Duchy, ale když s nimi pracuji, tak zjistím, že to je často jenom reziduální energie. Víte, jak je mezi sebou rozlišit?

Číst více

Strach je lidem přirozený od pradávna. Máme emoce strachu a úzkosti. Strach znamená, že se bojíme něčeho konkrétního (zubaře, známky ve škole, že nás partner opustí). Úzkost je také strach, ale není tam konkrétní situace nebo objekt, který strach vyvolává.

Číst více

Transformační příznaky už všichni známe a úspěšně si je zpracováváme. Objevil se však v poslední době nový jev – ztrácení věcí. Když vyloučíme přirozenou lidskou zapomětlivost, známky opotřebení a demence či první příznaky Alzheimerovy choroby, tak jak poznáme, že se jedná o spirituální jev a že to není znakem nemoci?

Číst více

To, že láska léčí už mnoho z nás moc dobře ví. Když tě něco bolí, jsi nemocný/á, tak v daném místě těla chybí energie lásky.

Velice jednoduše ji tam můžeš dodat a uzdravit se.

Číst více

Celkem překvapivě hodně nemocí, negativních emocí a různé divné psychické stavy pochází z jídla. Nejde tu vůbec o maso a ani o bio kvalitu, ale o typ energie. Vždy jezte to, co vaše tělo potřebuje – věřte plně své intuici. Hrubohmotný člověk potřebuje maso, více jemnohmotní lidé se stávají vegetariáni a hodně jemnohmotní jsou obvykle brethariáni.

Číst více

Lidé jsou v dnešní době mezi sebou oddělení v úrovni 3D a 5D více než si uvědomují. Je to krásně poznat na tom, jak řeší svoje problémy a traumata.

Kdo zůstává v 3D, tak dnes potřebuje především psychiatrickou péči. Ti, kteří plynule přecházejí přes 4D a nebo jsou již vědomím v 5D, tak terapeutickou péči téměř nepotřebují – umí se totiž různými způsoby léčit sami. Samostatnost (umím, protože mám znalosti), nezávislost (mám vlastní zdroje energie), sdílení (umím předat i druhým, protože společně rosteme jako celek) a sounáležitost jsou hlavními poznávacími znaky člověka, který nejvíce času přebývá vědomím v 4D/5D.

Číst více

Výsledky u MUDr. máte v pořádku, psychosomatické příčiny jste si zpracoval/a pomocí vnitřní moudrosti nebo s terapeutem a zdraví furt nikde, znáte to? Tak pokračujete v hledání a brzy i transformační příznaky můžete taktéž vyloučit, protože Schumannova rezonance a K-index (geomagnetická bouře) jsou v klidu, ale vy se přesto neuzdravujete a vaše nemoc záhadně trvá i když nemá proč. To je k uzoufání, že ano?

Číst více

Věci a služby se oceňují penězi. Jejich cena je dána kvalitou a kvantitou (poptávka, množství atd.). Tohle je největší moudro ekonomie a současně esoteriky, protože i zde platí jak nahoře, tak dole. Vnitřní svět se vždy odráží do vnějšího a naopak.

Nejprve se podíváme na finanční toky a bloky z pohledu zaměstnance (otroka) a potom z pohledu podnikatele (svobodného).

Číst více

10/111