Autopatická první pomoc – Doma i na cestách

 

 

Autopaticky lze řešit všechny akutní i chronické záležitosti psychického i fyzického charakteru. Touto metodou lze také léčit zvířata a rostliny.

 

 


V akutních stavech lze autopatický preparát připravit i bez autopatické lahvičky. K přípravě autopatického preparátu je potřebná pouze čistá pitná voda, slina nemocného člověka a nějaká malá nádoba (plastový kelímek, panák, vršek z láhve od dobré vody).

Voda z veřejných vodovodů obsahuje chlor a další chemické příměsi, které neutralizují informace ze slin a snižují účinnost autopatického preparátu a proto není vhodná. V nouzi je možné použít i tu vodu z vodovodu, ale obecně se to nedoporučuje. Ideální je voda filtrovaná, z domácí studny nebo lesního pramene. Často se používá pramenitá voda z obchodu. Je dobré koupit a mít doma v pohotovosti malou cca 3 dl láhev dobré vody. Nekupujte levné vody v ceně 10 Kč – 15 Kč. Jsou obvykle označeny jako “Stolní voda”, která je často jenom obyčejnou chlorovanou vodou z vodovodu firmy, která ji prodává. Použijte vodu, která je označená jako pramenitá, horská a pod. Nepoužívejte minerální vodu.

Je vhodné udělat si autopatický preparát již při prvních náznacích nemoci (bolest hlavy, zubů, břicha, zad, únava, kašel, rýma, průjem, zvracení, špatná nálada apod.), tedy co nejdříve. Čím je onemocnění povrchnější (čerstvé), tím snadněji a rychleji jej posílená a nasměrovaná imunita pomocí autopatie zvládne. Níže uvedený postup provádíme několikrát denně  (3x – 6x) a několik následujících dnů po sobě. Když odezní příznaky nemoci, tak autopatii již více neprovádíme.

Pokud nepřipravujete autopatický preparát pro sebe, ale pro druhého člověka, tak byste měl/a mít nasazenou na ústech roušku, aby se informace v autopatickém preparátu nekontaminovala cizím dechem.


Jak připravit autopatický preparát:

 1. Vezmete čistý (nepoužitý) kelímek, panáka nebo ideálně vršek z nové (neotevřené) PET láhve dobré vody.
 2. Lehce do nádobky přenesete biologický materiál – sliny (prostě do toho plivnete). Pokud se jedná o malé dítě nebo zvíře, tak odeberete slinu nepoužitým kapátkem či lžičkou.
 3. Dále existují 2 možné postupy. Ten si zvolte podle toho jakou nádobu použijete.
  1. Vršek od PET láhve dobré vody (používám na cestách, ale i doma k vůli tomu čistému vršku):
   • Víčko z PETky od čisté vody by mělo být relativně čisté a proto je to nejvhodnější nádoba v domácím prostředí.
   • Do vršku se slinou nalejete vodu z té PET láhve až po její povrch. Tím získáte potenci 1 K (1 C).
   • Obsah vršku celý vylejete ven, ale uvnitř by mělo zůstat pár kapek vody. Znovu nalejete vodu z PET láhve až po její povrch. Tím získáte potenci 2 K (2 C).
   • Celý postup opakujeme 6x, tak abychom získali potenci 6 K (6 C).
   • S každým pozdějším opakováním vždy přidáváme jedno nalítí vody do vršku navíc, aby se potence při dalším podání pokaždé zvýšila. Podruhé to tedy bude 7x, potřetí 8x atd.
   • Voda, která zůstane ve víčku se nakape či naleje na kůži v oblasti třetího oka (čelo). Přes kůži se informace dostane rychleji do těla než přes ústa, žaludek a krevní oběh. Je možné i trochu autopatického preparátu vypít (to byl původní postup, ale v praxi se osvědčilo jako účinější a rychlejší podání přes pokožku). Já obvykle použiju v akutním stavu oboje (nakapu si preparát jak na čelo, tak trošku upiju).
   • Víčko vypláchnete vodou a uzavřete tím tu PET láhev. Později znovu to víčko a tu vodu použijete (při druhém a dalším podání). Z té PET láhve by neměl nikdo jiný pít. Je určena pouze pro toho, kde se s tou vodou se slinou léčí.
   • Vždy si připravujete čerstvý autopatický preparát. A to je celé.
  2. Nový plastový kelímek, nepoužíté víčko z nové PET láhve nebo panák (není ideální, protože sklenička v domácnosti běžně obsahuje molekuly nápojů a saponátů):
   • Do nádobky se slinou pouštíme či lejeme studenou vodu (z filtrovaného vodovodu, studánky nebo láhve dobré vody) přiměřeným proudem, aby se nádoba vyplachovala (voda tedy bude přetékat).
   • Poprvé vyplachujeme nádobku půl minuty (potence cca 40 C) a pak vždy s každým dalším opakování přidáváme 15 sec.
   • Voda, která zůstane po půl minutě v nádobě (nebo později v opakovací dávce po 45 sec, 1 min., 1 min. a 15 sec atd.) se přenese (naleje, nakape) na kůži v oblasti třetího oka (čelo). Přes kůži se informace dostane rychleji do těla než přes ústa, žaludek a krevní oběh. Je možné i trochu autopatického preparátu vypít (to byl původní postup, ale v praxi se osvědčilo jako účinější a rychlejší podání přes pokožku). Já obvykle použiju v akutním stavu oboje (nakapu si preparát jak na čelo, tak trošku upiju).
   • Zbytek vody vylejete. Vždy si připravujete čerstvý autopatický preparát. A to je celé.

U virového či bakteriálního onemocnění použijte postup se zahřívanou slinou a dechem. Viz Autopatická první pomoc – Virové a bakteriální nemoci (včetně COVIDu)


Na Youtube má o tom krásné video Romana s Terezkou, kde ukazují postup a vysvětlují použití autopatického preparátu. Můžete se na to pro inspiraci a lepší pochopení podívat:

 


Autopatie neslouží jako náhrada lékařské péče a zdravotních služeb. V případě akutního zdravotního problému navštivte lékaře nebo volejte záchrannou službu.


Projasnění duše

450 1.500 

U Projasnění duše není potřeba nijak předem řešit typ techniky nebo metodu (poskytuji různé služby). Stačí, když mi na začátku videohovoru řeknete, co se děje ve vašem životě a pak spolu zvolíme ten nejvhodnější způsob, který Vám spolehlivě odpoví na to, co potřebujete a metodu, která případně nastaví Váš život tak, jak potřebujete.

Jediné, co je potřeba si uvědomit, zda potřebujete vaši situaci jenom konzultovat nebo rovnou řešit:

 • Konzultace (poradenství, kdy získáte potřebné informace, jak si poradit)
 • Autopatie (konzultace a poradenství jak použít autopatickou lahvičku)
 • Su Jok (konzultace a poradenství – mikrosystém akupunktury)
 • Projasnění duše (univerzální služba pro cokoliv, co se týká Vaší duše – mysl, emoce – viz přehled služeb níže v popisu)

Volné termíny (diář) se vám zobrazí, když vyberete službu, aplikaci a termín přes kterou se spojíme.

Při překročení času naše ho setkání (pokud budeme mít oba volný čas) vám bude následně doúčtovaná cena (viz ceník) za každou další čtvrthodinu.

 

Katalogové číslo: TFV1000 Kategorie:

Popis


Přehled služeb, které projasňují duši:

 • NLP – (osobní rozvoj, koučink)
 • Práce se stíny (projasnění duše)
 • MATRIX – komunikace s podvědomím
 • Beinit – setkání se s vlastní čistou existencí
 • EFT – emocionální svoboda (např. od deprese, úzkostí, pocitů viny)
 • Uzdravení vnitřního dítěte (programy, vzorce a traumata z dětství)
 • Regrese – regresní metoda HAP, reinkarnační náhledy a regrese přes časové osy
 • Laskavé odvádění duší (přivtělené entity)
 • Individuální konstelace (konflikty s druhými lidmi, které nemůžete řešit přímo s nimi)
 • Akáša – změnové informace od bytostí Světla, duchovních průvodců adal.
 • Světelné překódování (Light Recoding)
 • SuJok – mikrosystém akupunktury
 • Homeopatie, autopatie – konzultace a poradenství při výběru homeopatika apod. 

HOMEOPATIE

Vstupní konzultace (první návštěva) trvá hodinu a probíhá formou rozhovoru, kdy se budu ptát na Vaše zdraví a osobní život. Projdeme spolu i Vaši rodinnou anamnézu a případně i klíčové momenty Vašeho života.

Po získání dostatečného množství informací budu potřebovat čas 1 – 3 dny na provedení analýzy (tzv. repertorizace – to je speciální analytický postup pro výběr nejvhodnějšího homeopatika). Po nalezení homeopatika Vám pošlu e-mailem jeho název a postup užívání. Na Vás už bude si homeopatikum koupit (v lékárně či přes internet – odkaz pošlu).

Následná kontrola bývá přibližně po 4 – 6 týdnech, časově je přibližně půlhodinová. Kontrolní konzultace však vždy trvá tak dlouho, dokud není možné navrhnout další postup.

V průběhu celé doby zůstávám s klientem v kontaktu přes e-mailovou komunikaci – viz Kontakt. Na e-mail mi můžete posílat dotazy vztahující se aktuálně řešenému stavu a průběhu probíhajících změn. K stanovení změny postupu nebo homeopatika už je potřeba objednat se na konzultaci.

Homeopatie není oficiálním vědecky uznaným léčebným systémem a není tedy součástí vědecky ověřených postupů zdravotních služeb, minimálně v tom rozsahu, že nejsou vyučovány jako základní předměty při lékařském vzdělávání. Poskytovány jsou tedy jako léčitelství, formálně zařazené do živnosti Služby osobního charakteru.

Klienti samozřejmě nadále navštěvují svého lékaře a využívají možností zdravotnických služeb. Poskytování poradenství v oblasti homeopatie nenahrazuje konvenční zdravotní péči.


Veškeré nabízené služby nenahrazují lékařskou nebo psychologickou péči. Služby mají charakter osobního rozvoje v oblasti péče o sebe, zlepšení společenských vztahů a sociálních vazeb. Využívání mých služeb není důvodem k přerušení zdravotní nebo psychologické péče. Veškeré změny ve svém životě dělají klienti na základě vlastního rozhodnutí a na vlastní odpovědnost. 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.