Světelný kód Vesmíru

Náš svět je tvořen pomocí hologramu (hologram je z řeckých slov holos – úplný a grafie – záznam). Tento prvotní otisk je projevován (promítán) v našem vědomí, kterému říkáme realita neboli Matrix. To celé je stvořeno a tvořeno pomocí světelných kódů Vesmíru.

Světelné kódy občas obsahují chybu, která vznikne při replikaci (neotiskne se celý a správně) nebo se do “programu” dostane virus (chybný kód, který poškozuje prvotní otisk). Opakováním čísla zdrojového kódu dochází k přepsání chybného kódu (reinstalace). Z pohledu mozku je to jenom nějaké číslo. Vědomým opakováním světelného kódu se ukotvuje správný program v hologramu a následně i promítá do Matrixu (vědomí). Je tedy možné nahrát správnou informaci a chybný kód tak změnit. Laicky řečeno negativní životní situace se přenastaví na pozitivní – kód nemoci se přepíše kódem správné funkčnosti.

Každý člověk je jedinečný a také jeho světelné kódy jsou velice specifické. To znamená, že pokud máte něco, co mít nechcete, tak je potřeba smazat tu informaci, zjistit správný prvotní světelný kód a ten instalovat. Obvykle je to třímístné nebo čtyřmístné číslo.


V rámci terapie pomocí světelného kódu odmažeme původní chybný kód, potom vystoupáme v úrovni ducha do světelné zahrady Stvoření a ve vodopádu Světla získáte nový (správný) kód, který si nainstalujete a potom ho používáte v běžném životě pro pevné ukotvení. Znamená to, že si ho budete opakovat na vědomé úrovni, až do doby vyřešení vaší situace (hmota vyžaduje čas) nebo kdykoliv podle vlastní potřeby. Nezapomeňte, že chyby vznikají při replikaci, takže je potřeba občas znovu “nahrát” zdrojový světelný kód.


Kód je také možné získat i pomocí kyvadla nebo automatické kresby ve spolupráci s Vyšším Já.

Existují osobní, individuální a obecně univerzální (platné pro všechny lidi) kódy. Vždy je dobré znát své osobní kódy, které sedí přesně na váš životní program.

V případě potřeby opakujete číselný kód (stačí si ho pomyslet). Aktivuje se tím příslušná vibrace. U jídel a nápojů kód říkáme před pozřením. Světelný kód opakujeme jako celé číslo (997 – říkáme jako devětsetdevadesátsedm) nebo samostatně po číslech (devět devět sedm).

U univerzálních kódů je občas uveden znak “x”. Pamatujte, že to není matematika, ale kód. 9 x 9 je v podstatě devět devítek v řadě za sebou, tedy 999 999 999. Nečte se to jako devět set devadesát devět milionů atd…., ale jako samostatné číslo 9, které je řečeno 9 krát za sebou (devět, devět, devět…..). Což je jinak řečeno 9 x 9 (devětkrát devět) a tak tento typ kódu čtěte.


Existují Světelné kódy Vesmíru na pomoc, ochranu a řešení COVID-19.

Tyto kódy jsou na samostatné stránce. Odkaz můžete podle osobní potřeby i sdílet.

Odkaz: Světelné kódy Vesmíru na pomoc a ochranu aktuální situace


Zde je ukázka několika kódů. Univerzální Světelné kódy Vesmíru a silové kódy říkáme vždy nejméně 3x:

Ochranné kódy:
9×9 – Vytvoří silný osobní ochranný štít proti negativním energiím (něco jako světelné vajíčko).

Uzdravení a harmonizace:
997 – Uzdravuje fyzické nemoci.
3×3 – Harmonizuje a aktivuje všechny čakry.
1×0 – Pro zvýšení fyzické energie těla (při sportu, těžké fyzické práci).

Jídlo a pití:
995 – Zvyšuje vibrace jídla, čistí od negativních energií.
877 – Zvyšuje vibrace nápoje, čistí od negativních energií.

Emoce:
5×8 – Posílá lásku sobě, druhým lidem, zemi, situaci.
383 – Odpuštění sobě nebo jinému člověku.

Speciální situace:
969 – “Šťastnou cestu do nebe a krásné znovuzrození” (posíláme při úmrtí). Kód podporuje odchod do světla, vidění světla v čase úmrtí + 3 dny a povzbuzení na znovuzrození, aby se duše brzy inkarnovala zpět a pokračovala ve vývoji nebo pomoci ostatním. Vám osobně pak pomáhá rozloučit se a vyrovnat se s úmrtím někoho blízkého.


Číslo bude vždy číslem. Jsou všude kolem nás. Aby to byl Světelný kód vesmíru, tak musí obsahovat specifickou informaci, kterou v sobě nese.

Když vidíte nebo řeknete nějaké číslo, tak má v sobě pouze záměr matematického symbolu, který tím také vyjadřuje. Proto “náhodné” číslo není Světelným kódem Vesmíru. Pokud by to číslo mělo být kódem vesmíru, tak mimo matematické vyjádření bude informačně rozšířeno = bude navíc v sobě obsahovat další informaci, kterou je potřeba, aby měl ve vědomí člověk, který kód vyslovuje nebo ho stáhnul.

Andělská čísla jsou rozšíření o další záměr. V tomto případě informačně komunikační = nic nemění, ale nesou zprávu.


Na FB existuje skupina Světelné kódy Vesmíru, kde jsou ke stažení různé soubory s kódy (Světelné kódy, Healing kódy, Grabovoj kódy) a také tam můžete vyměnit svoje zkušenosti s ostatními lidmi. Přidejte se do skupiny: Světelné kódy Vesmíru


Projasnění duše

450 1.500 

U Projasnění duše není potřeba nijak předem řešit typ techniky nebo metodu (poskytuji různé služby). Stačí, když mi na začátku videohovoru řeknete, co se děje ve vašem životě a pak spolu zvolíme ten nejvhodnější způsob, který Vám spolehlivě odpoví na to, co potřebujete a metodu, která případně nastaví Váš život tak, jak potřebujete.

Jediné, co je potřeba si uvědomit, zda potřebujete vaši situaci jenom konzultovat nebo rovnou řešit:

 • Konzultace (poradenství, kdy získáte potřebné informace, jak si poradit)
 • Homeopatie (konzultace a poradenství pro výběr homeopatika)
 • Projasnění duše (univerzální služba pro cokoliv, co se týká Vaší duše – mysl, emoce – viz přehled služeb níže v popisu)

Volné termíny (diář) se vám zobrazí, když vyberete službu, aplikaci a termín přes kterou se spojíme.

Při překročení času naše ho setkání (pokud budeme mít oba volný čas) vám bude následně doúčtovaná cena (viz ceník) za každou další čtvrthodinu.

 

Katalogové číslo: TFV1000 Kategorie:

Popis


Přehled služeb, které projasňují duši:

 • NLP – (osobní rozvoj, koučink)
 • Práce se stíny (projasnění duše)
 • MATRIX – komunikace s podvědomím
 • Beinit – setkání se s vlastní čistou existencí
 • EFT – emocionální svoboda (např. od deprese, úzkostí, pocitů viny)
 • Uzdravení vnitřního dítěte (programy, vzorce a traumata z dětství)
 • Regrese – regresní metoda HAP, reinkarnační náhledy a regrese přes časové osy
 • Laskavé odvádění duší (přivtělené entity)
 • Individuální konstelace (konflikty s druhými lidmi, které nemůžete řešit přímo s nimi)
 • Akáša – změnové informace od bytostí Světla, duchovních průvodců adal.
 • Morfogenetické záznamy – kvantové čištění mřížky morfogenetického pole
 • Světelné překódování (Light Recoding)
 • Homeopatie, autopatie – konzultace a poradenství při výběru homeopatika apod. 

HOMEOPATIE

Vstupní konzultace (první návštěva) trvá hodinu a probíhá formou rozhovoru, kdy se budu ptát na Vaše zdraví a osobní život. Projdeme spolu i Vaši rodinnou anamnézu a případně i klíčové momenty Vašeho života.

Po získání dostatečného množství informací budu potřebovat čas 1 – 3 dny na provedení analýzy (tzv. repertorizace – to je speciální analytický postup pro výběr nejvhodnějšího homeopatika). Po nalezení homeopatika Vám pošlu e-mailem jeho název a postup užívání. Na Vás už bude si homeopatikum koupit (v lékárně či přes internet – odkaz pošlu).

Následná kontrola bývá přibližně po 4 – 6 týdnech, časově je přibližně půlhodinová. Kontrolní konzultace však vždy trvá tak dlouho, dokud není možné navrhnout další postup.

V průběhu celé doby zůstávám s klientem v kontaktu přes e-mailovou komunikaci – viz Kontakt. Na e-mail mi můžete posílat dotazy vztahující se aktuálně řešenému stavu a průběhu probíhajících změn. K stanovení změny postupu nebo homeopatika už je potřeba objednat se na konzultaci.

Homeopatie není oficiálním vědecky uznaným léčebným systémem a není tedy součástí vědecky ověřených postupů zdravotních služeb, minimálně v tom rozsahu, že nejsou vyučovány jako základní předměty při lékařském vzdělávání. Poskytovány jsou tedy jako léčitelství, formálně zařazené do živnosti Služby osobního charakteru.

Klienti samozřejmě nadále navštěvují svého lékaře a využívají možností zdravotnických služeb. Poskytování poradenství v oblasti homeopatie nenahrazuje konvenční zdravotní péči.


Veškeré nabízené služby nenahrazují lékařskou nebo psychologickou péči. Služby mají charakter osobního rozvoje v oblasti péče o sebe, zlepšení společenských vztahů a sociálních vazeb. Využívání mých služeb není důvodem k přerušení zdravotní nebo psychologické péče. Veškeré změny ve svém životě dělají klienti na základě vlastního rozhodnutí a na vlastní odpovědnost. 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.