Informační voda

Voda umí přijímat informace z textu

Pokud nemáte doma potřebný homeopatický lék, tak v nouzové formě je možné ho vytvořit pomocí textu a vody. Taková informační voda má svůj podklad ve vědecké práci japonského vědce Dr. Masaru Emota, který prokázal, že voda si ukládá informace, protože ji ovlivňuje okolí. Na sklenici napsal slova (pozitivní, negativní) nebo vodu vystavil hudbě a potom nechal tu vodu zmrznout a fotil její krystaly. Tím prokázal, že ty informace vodu mění a vtiskávají do ní specifické frekvence a rezonance. Zkoumal různá slova obrázky, hudbu, ale i myšlenky ve formě modlitby a afirmací. Pokud máte zájem dočíst se více informací, tak doporučuji knihu Dr. Masaru Emoto „Zázračná voda“ https://www.knihydobrovsky.cz/kniha/zazracna-voda-91437212

Nejznámějším příkladem jeho práce je, že napsal na sklenici vody slova Láska a Vděčnost (Love and Gratitude). Krystaly vody byly nádherné, voda byla pozitivní a léčivá. Takto ten krystal vypadá:

Když napsal na sklenici vody negativní slova jako nenávist, válka nebo ji vystavil metalové hudbě, tak krystaly vody byly pokřivené a tvořili nemoci v těle.

Na obrázku jsou tyto slova:
Thank you (děkuji), Wisdom (moudrost), Truth (pravda), Eternal (věčnost), Angel (anděl), I love You (miluji tě), Peace (mír).
You fool (ty blázne), You make me sick (je mi z tebe zle), Evil (zlo), Polluted water before prayer (znečištěná voda před modlitbou), Polluted water after prayer (znečištěná voda po modlitbě).


Jak připravit informační vodu:

  1. Napište na kousek papíru název homeopatického léku včetně jeho potence (např. Arnica montana 30 CH).
  2. Postavte na ten papírek s tím slovem či slovy láhev nebo sklenici s vodou a nechejte působit nejméně 2 hodiny, ideálně přes noc (12 hodin).
  3. Pokud chcete přidat i zvukovou vibraci, tak to slovo/slova několikrát vyslovte nahlas do té vody.
  4. Láhev či sklenice by neměla obsahovat jiné nápisy, texty či obrázky.
  5. Voda z vodovodu není vhodná, protože je chlorovaná. Ideální je voda ze studánky nebo si zakupte v obchodě pramenitou vodu (ne stolní – to bývá často opět jenom chlorovaná voda z kohoutku firmy, která se tak obohacuje na běžné vodě za pár haléřů).
  6. Každý den připravujte čerstvou informovanou vodu, protože se voda rychle kazí.
  7. Nedávejte tuto vodu blízko k elektromagnetickým zařízením jako je TV, PC, mobil, WiFi apod., protože tyto zařízení neutralizují informaci ve vodě a mění její frekvence. Informovaná voda potom neléčí, ale bude škodit.
  8. Ústa by měla být před přijímutím informační vody čistá a také byste neměl/a tu informaci následně “znehodnotit”. Ústa si cca 15 min. před požitím informační vody vypláchněte čistou vodou (nepoužívat zubní pastu – ta je moc intenzivní a její chuť zůstává dlouho v ústech) a dalších cca 15 min. potom nic nejíst, nepít a nekouřit.
  9. Jako dávku berte jeden lok či hlt (obsahově něco mezi polévkovou lžící a půl deci vody). Vodu podržte před spolknutím pár vteřin v ústech.


Dělal jsme na to EBD diagnostiku a tohle jsou výsledky (nad 70% je vždy silná účinnost a léčivost):

Speciální diagnostika
Fyzická homeopatika (klasické cukrové kuličky): 89%
Vodní homeopatika po 2 h (informační voda): 72%
Vodní homeopatika po 12 h (informační voda): 94%
Kvantová homeopatika (Morphogen): 88%


Homeopatie

450 1.000 

Vstupní konzultace (první návštěva) trvá hodinu a probíhá formou rozhovoru, kdy se budu ptát na Vaše zdraví a osobní život. Projdeme spolu i Vaši rodinnou anamnézu a případně i klíčové momenty Vašeho života.

Po získání dostatečného množství informací budu potřebovat čas 1 – 3 dny na provedení analýzy (tzv. repertorizace – to je speciální analytický postup pro výběr nejvhodnějšího homeopatika). Po nalezení homeopatika Vám pošlu e-mailem jeho název a postup užívání. Na Vás už bude si homeopatikum koupit (v lékárně či přes internet – odkaz pošlu).

Následná kontrola bývá přibližně po 4 – 6 týdnech, časově je přibližně půlhodinová. Kontrolní konzultace však vždy trvá tak dlouho, dokud není možné navrhnout další postup.

V průběhu celé doby zůstávám s klientem v kontaktu přes e-mailovou komunikaci – viz Kontakt. Na e-mail mi můžete posílat dotazy vztahující se aktuálně řešenému stavu a průběhu probíhajících změn. K stanovení změny postupu nebo homeopatika už je potřeba objednat se na konzultaci.

Katalogové číslo: HP-1755-1843 Kategorie:

Popis

Homeopatie není oficiálním vědecky uznaným léčebným systémem a není tedy součástí vědecky ověřených postupů zdravotních služeb, minimálně v tom rozsahu, že nejsou vyučovány jako základní předměty při lékařském vzdělávání. Poskytovány jsou tedy jako léčitelství, formálně zařazené do živnosti Služby osobního charakteru.

Klienti samozřejmě nadále navštěvují svého lékaře a využívají možností zdravotnických služeb. Poskytování poradenství v oblasti homeopatie nenahrazuje konvenční zdravotní péči.


Veškeré nabízené služby nenahrazují lékařskou nebo psychologickou péči. Služby mají charakter osobního rozvoje v oblasti péče o sebe, zlepšení společenských vztahů a sociálních vazeb. Využívání mých služeb není důvodem k přerušení zdravotní nebo psychologické péče. Veškeré změny ve svém životě dělají klienti na základě vlastního rozhodnutí a na vlastní odpovědnost. 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.