Homeopatikum “Elektrosmog”

V poslední době se setkávám s lidmi, kteří už udělali úplně všechno, a přesto mají stále nějaké záhadné nemoci a psychické stavy. Vliv elektrosmogu je v tomto směru často opomíjený a je dobré vyčistit si tělo od takového záření. Určitě je dobře, když si jednou za čas uděláte digitální detox (odložíte telefon, PC a strávíte jen tak pár dnů někde v přírodě bez elektroniky). Další možnost, jak si pomoci je udělat si homeopatický lék “Elektrosmog” na vyčištění těla od vlivu elektrosmogu. Do těla se díky tomuto léku přenese informace o znečištění elektrosmogem a to vyvolá reakci vitální síly, která Váš organismus pročistí.

Elektrosmog je neionizující elektromagnetické záření, které se přirozeně v přírodě na Zemi v produkované intenzitě nevyskytuje. Vyzařují ho různá elektrická vedení, transformátory, televizní přístroje, mikrovlnky, mobilní telefony i další různé domácí spotřebiče.

Ze současných výzkumů vyplývá, že elektromagnetické záření může způsobovat poruchy nervové soustavy, změny v kardiovaskulárním systému, změny v mozku a buňkách, ovlivňuje činnost endokrinních žláz a mnoho dalšího.

Na stránce: https://www.emocniharmonie.cz/elektrosmog-a-jeho-vliv-na-zdravi autor uvádí toto:
“Vědecké výzkumy a studie ze Španělska, Francie, Německa a Rakouska dokládají, že obyvatelé, kteří žijí v blízkosti vysílačů si stěžují na: poruchy spánku, depresi, problémy s klouby, náchylnost na infekce, změny pokožky, poruchy zraku, bolesti břicha, závratě, bolesti hlavy, denní únavu, změny krevního tlaku a poruchy paměti.”

U lidí se také často objevuje chronická únava. Imunitní systém nereaguje, tak jak má, projevují se i různé buněčné poruchy. Dalšími příznaky, které někteří lidé připisují jako důsledek působení elektromagnetického smogu jsou třeba migrény, potíže se zažíváním (nechutenství, průjmy), sexuální dysfunkce nebo také alergie, vyrážky, exémy, karcinogenní vliv, poruchy chování, psychiatrické nemoci. Je toho opravdu spoustu.

Homeopatie Vám umí s těmito příznaky pomoci. Díky homeopatickému léku “Elektrosmog” si vyčistíte své tělo. Jeho příprava je jednoduchá a zvládne to každý doma sám.


Postup, jak si vyrobit homeopatikum “Elektrosmog”

 • Koupíte si novou lahvičku s kapátkem (obsah 5 ml) v lékárně. Cena je kolem 20 – 30 Kč.
 • Koupíte si neperlivou vodu nebo můžete použít vodu z domácí studny. Voda by neměla být chlorovaná.
 • Naplníte lahvičku vodou a postavíte ji vždy minimálně na 2 hodiny až 4 hodiny:
  1. Vedle mobilního telefonu, aby byla v přítomnosti GSM záření. Je skvělé když vám přijde SMS nebo uskutečníte hovor přes speaker (telefon bude na stole, vedle něj sklenička s vodou, aby se to maximálně ozářilo při volání).
  2. Potom ji postavíte vedle WiFi routeru a budete surfovat na počítači, aby byl router max. aktivní.
  3. Následně postavíte tu skleničku s takto ozářenou vodou vedle počítače a budete pracovat či se bavit (ideální je sledovat nějaké video, aby docházelo ke streamování).
  4. Posledním dobrým krokem je postavit skleničku vedle TV, která bude puštěná a bude tedy vyzařovat elektrosmog.
 • Ozářenou vodu budete potom homeopaticky potencovat Korsakovovou metodou s jednou lahvičkou:
  (klasická metoda se jmenuje Centezimální, ale na to byste potřebovali 9 – 15 lahviček a tento způsob přenecháme lékárnám)

  1. Obsah skleničky s ozářenou vodou, kterou nyní máte se nazývá mateční tinktura. Naberete 1 kapku té ozářené vody do kapátka a celý obsah skleničky vylejete do dřezu.
   1 kapka je počítána na 5 ml lahvičku. Pokud použijete větší lahvičku, tak přímoúměrně změňte poček kapek (obsah 15 ml = 3 kapky z kapátka, obsah 20 ml = 4 kapky z kapátka, obsah 30 ml = 6 kapek z kapátka atd.).
  2. Naplníte skleničku čistou neperlivou vodou a vstříknete z kapátka do skleničky tu jednu kapku ozářené vody.
  3. Zašroubujete a 20x s ní budete bouchat o nějakou měkkou podložku (já dnem skleničky bouchám do dlaně ruky).
  4. Tak získáte potenci 1 C (správně 1 K, protože je to Korsakovova metoda). Dále budete celý proces úplně stejně opakovat 9x – 15x. Tzn.:
   • Lahvičku odšroubujete a naberete do kapátka 1 kapku dynamizované vody, kterou máte nyní v kapátku potencovanou na 1 C (1 K).
   • Vodu z lahvičky kompletně vylijete a naplníte lahvičku čistou neperlivou vodou a vstříknete do ní kapku té vody, která je nyní 1 C (1 K).
   • Zašroubujete a budete opět 20x bouchat o nějakou měkkou podložku. Tím vznikne potence 2 C (2 K).
   • Proces opakujete stále stejně celkem 9x nebo 15x (podle toho jakou potenci si potřebujete udělat). Ve zkratce – vždy do čisté vody kápnete 1 kapku té původní vody a 20x bouchnete o měkkou podložku, aby se zvýšila její potence.
  5. Lahvičku s vodou byste měli do 3 dnů použít a vylít (voda se rychle kazí). Za nějaký čas si připravte nový lék “Elektrosmog” nebo máte možnost obsah konzervovat a vydrží vám i několik let. Stačí, když cca 1/3 vody obsahu skleničky vylijete a zalijete alkoholem (vodka je ideální konzervant). Sklenička s kapátkem tedy bude obsahovat 2/3 vody s potencí 9 K nebo 15 K a 1/3 vodky. Skladujte v lednici.

Použití: 1 – 3 kapky pod jazyk před spaním. Opakovat nejdříve za 30 dnů, ale jinak je to podle potřeby.
Já takovou dávku opakuji jednou za půl roku – tak dlouho mi vydrží tělo vyčištěné od elektrosmogu nebo respektive si všimnu, že už mám zase projevy těla, které způsobuje elektrosmog.

 • Potence 9 C (9 K) je vhodná, pokud máte jen fyzické projevy (bolesti hlavy, únava, změna krevního tlaku, poruchy zraku, výpadky paměti atd.).
 • Potence 15 C (15 K) je potřeba pokud máte i psychické projevy (nespavost, poruchy spánku, stres, úzkosti, deprese, poruchy pozornosti, záchvaty vzteku apod.).


Homeopatie

450 1.000 

Vstupní konzultace (první návštěva) trvá hodinu a probíhá formou rozhovoru, kdy se budu ptát na Vaše zdraví a osobní život. Projdeme spolu i Vaši rodinnou anamnézu a případně i klíčové momenty Vašeho života.

Po získání dostatečného množství informací budu potřebovat čas 1 – 3 dny na provedení analýzy (tzv. repertorizace – to je speciální analytický postup pro výběr nejvhodnějšího homeopatika). Po nalezení homeopatika Vám pošlu e-mailem jeho název a postup užívání. Na Vás už bude si homeopatikum koupit (v lékárně či přes internet – odkaz pošlu).

Následná kontrola bývá přibližně po 4 – 6 týdnech, časově je přibližně půlhodinová. Kontrolní konzultace však vždy trvá tak dlouho, dokud není možné navrhnout další postup.

V průběhu celé doby zůstávám s klientem v kontaktu přes e-mailovou komunikaci – viz Kontakt. Na e-mail mi můžete posílat dotazy vztahující se aktuálně řešenému stavu a průběhu probíhajících změn. K stanovení změny postupu nebo homeopatika už je potřeba objednat se na konzultaci.

Katalogové číslo: HP-1755-1843 Kategorie:

Popis

Homeopatie není oficiálním vědecky uznaným léčebným systémem a není tedy součástí vědecky ověřených postupů zdravotních služeb, minimálně v tom rozsahu, že nejsou vyučovány jako základní předměty při lékařském vzdělávání. Poskytovány jsou tedy jako léčitelství, formálně zařazené do živnosti Služby osobního charakteru.

Klienti samozřejmě nadále navštěvují svého lékaře a využívají možností zdravotnických služeb. Poskytování poradenství v oblasti homeopatie nenahrazuje konvenční zdravotní péči.


Veškeré nabízené služby nenahrazují lékařskou nebo psychologickou péči. Služby mají charakter osobního rozvoje v oblasti péče o sebe, zlepšení společenských vztahů a sociálních vazeb. Využívání mých služeb není důvodem k přerušení zdravotní nebo psychologické péče. Veškeré změny ve svém životě dělají klienti na základě vlastního rozhodnutí a na vlastní odpovědnost. 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.