Energy produkty jsou vyrobeny s využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, aromaterapie, homeopatie a s respektem k principům tradiční čínské medicíny. Přípravky je možné užívat postupně jako komlexní regenerační kúru, nebo cíleně podle konkrétního zdravotního problému.

Základ nabídky tvoří jedinečná řada pěti přípravků, reprezentujících pět základních elementů: Regalen – Dřevo, Korolen – Oheň, Gynex – Země, Vironal – Kov, Renol – Voda. Tento ucelený systém nazvaný Regenerace v Pentagramu® je založen na principu bioinformační terapie a holistickém přístupu k člověku. Jednotlivé výrobky Pentagramu® se vzájemně doplňují, vyrovnávají a společně vytvářejí systém pro účinnou regeneraci celého těla.

Přípravky účinkují v lidském organismu na dvou hlavních úrovních – přírodní substance ovlivňují přímo tělesné orgány a bioinformace působí díky principu biorezonance na řídicí podkorová centra v mozku. Prostřednictvím bioinformací dochází k zesílení účinku produktů a k harmonizaci celého energetického systému člověka.


Katalogy Energy:


  • Poskytuji poradenství a osobní konzultace pro výběr správného Energy produktu.