Laskavé odvádění duší (přivtělené entity)

 Typy entit s kterými pracuji:

 • Diskarnát – duch pohybující se volně v prostoru bez vlastního fyzického těla. Jsou to zbloudilé duše, které se rády přivtělují (připojují) k inkarnátům (duch v těle živého člověka).
 • Elementár – duch ovládající jeden z elementů (oheň – salamandři, voda – nymfy a undiny, vzduch – sylfové, země – gnómové).
 • Elementál – energetická bytost, uměle vytvořená z myšlenek a více druhů elementů.
 • Implantát – umělé vytvořená věc, velice často udělaná mimozemskou civilizací pro zkoumání a pozorování lidí nebo entita stvořená černým mágem za účelem někomu škodit.
 • Reziduální energie – pozůstatková, zbylá či doznívající energie, která tvoří energetický shluk (detailnější popis najdete v článku na blogu: Je to duch nebo reziduální energie?)

Elementálům a implantátům se také říká programy. Patří k nim i kletby a sebeprokletí. Dobrými lidmi jsou tyto programy taky vytvářeny, ale jsou používány k léčení lidí a čištění prostorů (energetické zářiče a různé léčivé obrázky).

Duchové (entity) se připojují k lidem, kteří mají s nimi něco společného. V podstatě tím člověka upozorňují, že mají něco ve svém životě řešit a zpracovat.

Např.: Alkoholici přitahují obvykle duchové alkoholiků (to jsou obvykle lidé, kteří neumí zpracovat a zvládnout své emoce, tak alkoholem odpojují vnímání svých pocitů). Depresivní lidé přitahují zase smutné, plačtivé a lítostivé duchy. Vztek přitahuje agresivní a hádavé duchy. Beznaděj přitahuje nejčastěji zoufalé duchy.

Ve chvíli, kdy se u Vás projeví určitá negativní emoce, tak vysíláte do prostoru kolem Vás signál diskarnátům, že prožíváte nějakou duševní bolest (beznaděj, smutek, lítost, vztek, nikdo mě nemá rád, pocit viny, nezasloužím si to apod.). Oni potřebují své traumata znovu prožívat a vy jste ideální příležitost, jak si to mohou splnit skrz Vás. Navíc Vás energeticky ovlivňují a to se projevuje zdravotními problémy, které jsou v jádru jejich původní energetickou disharmonií.

Nejvíce se jich vyskytuje v místech, kde je mnoho lidí a emocí. Jsou to hlavně nemocnice, školy, kostely, hospody a bary. Na hřbitovech jich bývá velice málo, protože duše se drží místa úmrtí nebo inkarnáta (ducha ve fyzickém těle), který jim dovoluje prožívat pocity nebo své nenaplněné touhy. Diskarnát obvykle neví, že už nemá fyzické tělo. Jeho úroveň vědomí je nízká.

Připojenou entitu (diskarnáta) odvádím do Světla nebo na místo, kde entitu (elementála, implantát) vyšší duchovní bytosti rozloží, zpracují a většinou transformují v jiný účel. Odvádím duchy nejen od lidí, ale i z prostorů (byty, domy, zahrady, různé objekty apod.).


Jako první pomoc použijte modlitbu. Mě velice dobře zabírá a funguje ta od Evy M.:

Modlitba za odvedení duší

Prosím Tě Bože, dej duším klid
ve světle lásky, ať mohou žít.

Prosím Tě Pane, pro zdraví moje,
ať zmizí zátěž z dávného boje,
kde duše poutníků nezaly míru,
minuly blahobyt, lásku i víru.

Dej vzniknout novému, staré ať zmizí,
pro duše prosící, čisté a ryzí.

Prosím Tě Pane, zdraví dej všem,
jenž zátěž nesou, zejména těm,
co v mysli temnotu drží si nyní
a z činů zoufalých sebe jen viní.

Lásku chci dát především Tobě
očistu poskytnout skrz Tebe sobě.

Amen

Modlitba na odvedení duší je z webu Evy Motyčkové:
https://www.kresli.eu/clanky/modlitby/modlitba-za-odvedeni-dusi.html


Přednáška: Přivtělené duše


Projasnění duše

450 1.500 

U Projasnění duše není potřeba nijak předem řešit typ techniky nebo metodu (poskytuji různé služby). Stačí, když mi na začátku videohovoru řeknete, co se děje ve vašem životě a pak spolu zvolíme ten nejvhodnější způsob, který Vám spolehlivě odpoví na to, co potřebujete a metodu, která případně nastaví Váš život tak, jak potřebujete.

Jediné, co je potřeba si uvědomit, zda potřebujete vaši situaci jenom konzultovat nebo rovnou řešit:

 • Konzultace (poradenství, kdy získáte potřebné informace, jak si poradit)
 • Autopatie (konzultace a poradenství jak použít autopatickou lahvičku)
 • Su Jok (konzultace a poradenství – mikrosystém akupunktury)
 • Projasnění duše (univerzální služba pro cokoliv, co se týká Vaší duše – mysl, emoce – viz přehled služeb níže v popisu)

Volné termíny (diář) se vám zobrazí, když vyberete službu, aplikaci a termín přes kterou se spojíme.

Při překročení času naše ho setkání (pokud budeme mít oba volný čas) vám bude následně doúčtovaná cena (viz ceník) za každou další čtvrthodinu.

 

Katalogové číslo: TFV1000 Kategorie:

Popis


Přehled služeb, které projasňují duši:

 • NLP – (osobní rozvoj, koučink)
 • Práce se stíny (projasnění duše)
 • MATRIX – komunikace s podvědomím
 • Beinit – setkání se s vlastní čistou existencí
 • EFT – emocionální svoboda (např. od deprese, úzkostí, pocitů viny)
 • Uzdravení vnitřního dítěte (programy, vzorce a traumata z dětství)
 • Regrese – regresní metoda HAP, reinkarnační náhledy a regrese přes časové osy
 • Laskavé odvádění duší (přivtělené entity)
 • Individuální konstelace (konflikty s druhými lidmi, které nemůžete řešit přímo s nimi)
 • Akáša – změnové informace od bytostí Světla, duchovních průvodců adal.
 • Světelné překódování (Light Recoding)
 • SuJok – mikrosystém akupunktury
 • Homeopatie, autopatie – konzultace a poradenství při výběru homeopatika apod. 

HOMEOPATIE

Vstupní konzultace (první návštěva) trvá hodinu a probíhá formou rozhovoru, kdy se budu ptát na Vaše zdraví a osobní život. Projdeme spolu i Vaši rodinnou anamnézu a případně i klíčové momenty Vašeho života.

Po získání dostatečného množství informací budu potřebovat čas 1 – 3 dny na provedení analýzy (tzv. repertorizace – to je speciální analytický postup pro výběr nejvhodnějšího homeopatika). Po nalezení homeopatika Vám pošlu e-mailem jeho název a postup užívání. Na Vás už bude si homeopatikum koupit (v lékárně či přes internet – odkaz pošlu).

Následná kontrola bývá přibližně po 4 – 6 týdnech, časově je přibližně půlhodinová. Kontrolní konzultace však vždy trvá tak dlouho, dokud není možné navrhnout další postup.

V průběhu celé doby zůstávám s klientem v kontaktu přes e-mailovou komunikaci – viz Kontakt. Na e-mail mi můžete posílat dotazy vztahující se aktuálně řešenému stavu a průběhu probíhajících změn. K stanovení změny postupu nebo homeopatika už je potřeba objednat se na konzultaci.

Homeopatie není oficiálním vědecky uznaným léčebným systémem a není tedy součástí vědecky ověřených postupů zdravotních služeb, minimálně v tom rozsahu, že nejsou vyučovány jako základní předměty při lékařském vzdělávání. Poskytovány jsou tedy jako léčitelství, formálně zařazené do živnosti Služby osobního charakteru.

Klienti samozřejmě nadále navštěvují svého lékaře a využívají možností zdravotnických služeb. Poskytování poradenství v oblasti homeopatie nenahrazuje konvenční zdravotní péči.


Veškeré nabízené služby nenahrazují lékařskou nebo psychologickou péči. Služby mají charakter osobního rozvoje v oblasti péče o sebe, zlepšení společenských vztahů a sociálních vazeb. Využívání mých služeb není důvodem k přerušení zdravotní nebo psychologické péče. Veškeré změny ve svém životě dělají klienti na základě vlastního rozhodnutí a na vlastní odpovědnost. 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.


Evropská unie ani zákony české republiky neumožňují léčit alternativním způsobem, tak jsem povinen vám oznámit, že tato technika rozvoje osobnosti je řízená fantazie ve vaší mysli, která vám dovolí prožít krásný relaxačně meditační zážitek s následným pocitem uvolnění.