Autopatická první pomoc – Virové a bakteriální nemoci (včetně COVIDu)

V případě akutních stavů virového a bakteriálního onemocnění (včetně COVIDu) je možné si doma připravit autopatický preparát v zjednodušené formě (bez autopatické lahvičky). Pro řešení chronických stavů je zapotřebí použití klasické autopatie s jejími standardními postupy.


Postup přípravy autopatického preparátu v COVIDovém či jiném infekčním stavu v domácích podmínkách:

 1. Vezmete malou čistou skleničku (panáka) a nalijete do něj vařící vodu z varné konvice, aby se sklenice lehce dezinfikovala a prohřála se stěna skleničky. Voda se po pár vteřinách vylije. Voda by ideálně měla být ne z vodovodu, ale buď filtrovaná, z pramene, studniční nebo z PET láhve dobré vody.
 2. Do nádobky přenesete biologický materiál – sliny (prostě do toho plivnete) a zalijete vroucí vodou z varné konvice po její povrch.
  • Pokud se jedná o malé dítě, tak odeberete slinu nepoužitým kapátkem či lžičkou.
  • Když nepřipravujete autopatický preparát pro sebe, ale pro druhého člověka, tak byste měl/a mít nasazenou na ústech roušku, aby se informace v autopatickém preparátu nekontaminovala cizím dechem.
 3. Následně vodu probubláte přes slámku (srkací brčko) výdechem z úst. Opatrně, skleničku si dejte např. na talíř či do misky, aby vás to neopařilo nebo to dělejte přímo v dřezu. Pokud slámku nemáte, tak tento krok nevynechejte, ale aspoň chvíli foukejte na povrch hladiny, aby se tam dostala i informace z vašeho dechu.
 4. Počkáte cca 1 minutu (z důvodu usmrcení vegetativních forem přítomných mikroorganismů).
 5. Skleničku potom vložíte pod studenou tekoucí vodovodní vodu středního proudu a necháte vodu přetékat přes skleničku na dobu 30 sekund. Po skončení průtoku obsah skleničky téměř celý vypijete a zbytek nanesete (stačí pár kapek) na čelo. Přes kůži se informace dostane rychleji do těla než přes ústa, žaludek a krevní oběh.
 6. Zbytek vody vylejete. Vždy si připravujete čerstvý autopatický preparát. A to je celé.

 • Tento postup aplikujte v akutní fázi nemoci nejméně 3x denně až do zmírnění příznaků, kdy potom opakování snížíte na 2x denně a můžete prodloužit dobu průtoku až na 1 minutu. Později pokračujte 1x denně až do uzdravení.
 • V případě vážnějšího stavu můžete preparát připravovat i 6x denně.
 • Tento postup lze použít i jako prevence při kontaktu s infekcí, kdy si jej budete připravovat ob den či jednou za 3 dny po předpokládaném kontaktu s infekcí.
 • U jedinců s předpokládanou velmi vysokou virovou náloží a/nebo s výrazně oslabeným organismem (po jiných nemocích, nevyspání, vyčerpání atd.) nepřekračujte uvedený čas 30 sec. – vysoké potence by nutili organismus k příliš silné reakci, která v dané situaci není užitečná a mohlo by dojít k velkému zhoršení stavu (prudká léčivá reakce).

Tento postup není v kontraindikaci s běžně podávanými léky. Tedy nepřerušujete svoji jinou léčbu s pomocí léků či bylinek apod. Určitě doplňujte vitamíny C a D a řiďte se radami svého lékaře.

U jednodušších forem onemocnění a v počátku různých akutních stavů (průjem, bolesti apod.) je možné použít i slinu za studena. Viz Autopatická první pomoc – Doma i na cestách

 


Autopatie neslouží jako náhrada lékařské péče a zdravotních služeb. V případě akutního zdravotního problému navštivte lékaře nebo volejte záchrannou službu.


Autopatie

450 1.000 

Autopatie je jemnohmotná metoda a práce s vlastní informací. V Autopatii se používá homeopatickým způsobem upravená informace, která pochází ze sliny, dechu nebo prány člověka. Proléváním vodou přes autopatickou lahvičku dochází ředěním ke změně do jemnohmotného (nehmotného) stavu. Autopatický preparát, který se nejčastěji nanáší na kůži v oblasti 6. čakry (čelo) potom stimuluje a oživuje na principu rezonance informační tok jemné energie nazývané v homeopatii životní (vitální) síla, prána (v indii) nebo čchi (v čínské tradiční medicíně). Preparát je možné nejen nanést na kůži, ale i ho vypít (dle akutnosti stavu a potřeby).

V akutních stavech lze preparát připravit bez autopatické lahvičky. Viz video na Youtube – Autopatie: léčení těla i duše vlastní informací

Autopaticky lze řešit všechny akutní i chronické záležitosti psychického i fyzického charakteru. Touto metodou lze také pomáhat zvířatům a rostlinám.


Autopatie neslouží jako náhrada lékařské péče a zdravotních služeb. V případě akutního zdravotního problému navštivte lékaře nebo volejte záchrannou službu.


Katalogové číslo: AP-997-369- 898 Kategorie:

Popis

Jak to probíhá:

 1. První návštěva (60 min)
 2. Kontrola (30 min)
 3. Průběžná e-mailová konzultace

Na první návštěvě spolu budeme hovořit o vašem současném zdravotním (psychickém a fyzickém stavu) a také o historii (anamnéza). Na základě toho určím nejvhodnější autopatický postup, který vám doporučím a domluvíme si kontrolu za 4 – 6 týdnů. Na vás už bude objednat si autopatickou lahvičku, plynový hořák (pokud ho nemáte) a léčit se.

Následně už jen probíhají kontroly (za měsíc / půl rok / rok), kdy podle potřeby upravíme způsob podání, četnost nebo množství použité vody při výrobě autopatického preparátu.

V průběhu celé doby zůstávám s klientem v kontaktu přes e-mailovou komunikaci – viz Kontakt. Na e-mail mi můžete posílat dotazy vztahující se aktuálně řešenému stavu zdraví a průběhu léčby. K stanovení změny léčby je už potřeba objednat se na kontrolu.


Další náklady s kterými je potřeba počítat:

Autopatická lahvička 1 ks / 890,- Kč
Tato lahvička se obnovuje každé 3 měsíce.
https://obchod.alternativa.cz/autopaticka-lahvicka

Plynový hořák pro přípravu autopatického preparátu 1 ks / 570,- Kč
Existují i levnější varianty, které můžete koupit. Stačí se jenom podívat v obchodech kolem sebe.
https://obchod.alternativa.cz/plynovy-horak-pro-pripravu-autopatickeho-preparatu

Plyn do hořáku pro autopatii / 89,- Kč
https://obchod.alternativa.cz/plyn-do-horaku-pro-autopatii

Levnější varianta plynového hořáku. Např. na Mall.cz – Hadex za 219 Kč.
https://www.mall.cz/ostatni-rucni-naradi/hadex-plynovy-horak-1300-jet-100102438266


Veškeré nabízené služby nenahrazují lékařskou nebo psychologickou péči. Služby mají charakter osobního rozvoje v oblasti péče o sebe, zlepšení společenských vztahů a sociálních vazeb. Využívání mých služeb není důvodem k přerušení zdravotní nebo psychologické péče. Veškeré změny ve svém životě dělají klienti na základě vlastního rozhodnutí a na vlastní odpovědnost.


Videa autora této metody (Mgr. Jiří Čehovský) – jak připravit autopatický preparát:

Ze sliny

Z vařené sliny

Z dechu

Z vařeného dechu

Z prány, typ postupu č. 5

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.