Autopatická první pomoc – Virové a bakteriální nemoci (včetně COVIDu)

V případě akutních stavů virového a bakteriálního onemocnění (včetně COVIDu) je možné si doma připravit autopatický preparát v zjednodušené formě (bez autopatické lahvičky). Pro řešení chronických stavů je zapotřebí použití klasické autopatie s jejími standardními postupy.


Postup přípravy autopatického preparátu v COVIDovém či jiném infekčním stavu v domácích podmínkách:

 1. Vezmete malou čistou skleničku (panáka) a nalijete do něj vařící vodu z varné konvice, aby se sklenice lehce dezinfikovala a prohřála se stěna skleničky. Voda se po pár vteřinách vylije. Voda by ideálně měla být ne z vodovodu, ale buď filtrovaná, z pramene, studniční nebo z PET láhve dobré vody.
 2. Do nádobky přenesete biologický materiál – sliny (prostě do toho plivnete) a zalijete vroucí vodou z varné konvice po její povrch.
  • Pokud se jedná o malé dítě, tak odeberete slinu nepoužitým kapátkem či lžičkou.
  • Když nepřipravujete autopatický preparát pro sebe, ale pro druhého člověka, tak byste měl/a mít nasazenou na ústech roušku, aby se informace v autopatickém preparátu nekontaminovala cizím dechem.
 3. Následně vodu probubláte přes slámku (srkací brčko) výdechem z úst. Opatrně, skleničku si dejte např. na talíř či do misky, aby vás to neopařilo nebo to dělejte přímo v dřezu. Pokud slámku nemáte, tak tento krok nevynechejte, ale aspoň chvíli foukejte na povrch hladiny, aby se tam dostala i informace z vašeho dechu.
 4. Počkáte cca 1 minutu (z důvodu usmrcení vegetativních forem přítomných mikroorganismů).
 5. Skleničku potom vložíte pod studenou tekoucí vodovodní vodu středního proudu a necháte vodu přetékat přes skleničku na dobu 30 sekund. Po skončení průtoku obsah skleničky téměř celý vypijete a zbytek nanesete (stačí pár kapek) na čelo. Přes kůži se informace dostane rychleji do těla než přes ústa, žaludek a krevní oběh.
 6. Zbytek vody vylejete. Vždy si připravujete čerstvý autopatický preparát. A to je celé.

 • Tento postup aplikujte v akutní fázi nemoci nejméně 3x denně až do zmírnění příznaků, kdy potom opakování snížíte na 2x denně a můžete prodloužit dobu průtoku až na 1 minutu. Později pokračujte 1x denně až do uzdravení.
 • V případě vážnějšího stavu můžete preparát připravovat i 6x denně.
 • Tento postup lze použít i jako prevence při kontaktu s infekcí, kdy si jej budete připravovat ob den či jednou za 3 dny po předpokládaném kontaktu s infekcí.
 • U jedinců s předpokládanou velmi vysokou virovou náloží a/nebo s výrazně oslabeným organismem (po jiných nemocích, nevyspání, vyčerpání atd.) nepřekračujte uvedený čas 30 sec. – vysoké potence by nutili organismus k příliš silné reakci, která v dané situaci není užitečná a mohlo by dojít k velkému zhoršení stavu (prudká léčivá reakce).

Tento postup není v kontraindikaci s běžně podávanými léky. Tedy nepřerušujete svoji jinou léčbu s pomocí léků či bylinek apod. Určitě doplňujte vitamíny C a D a řiďte se radami svého lékaře.

U jednodušších forem onemocnění a v počátku různých akutních stavů (průjem, bolesti apod.) je možné použít i slinu za studena. Viz Autopatická první pomoc – Doma i na cestách

 


Autopatie neslouží jako náhrada lékařské péče a zdravotních služeb. V případě akutního zdravotního problému navštivte lékaře nebo volejte záchrannou službu.


Projasnění duše

500 1.500 

U Projasnění duše není potřeba nijak předem řešit typ techniky nebo metodu (poskytuji různé služby). Stačí, když mi na začátku videohovoru řeknete, co se děje ve vašem životě a pak spolu zvolíme ten nejvhodnější způsob, který Vám spolehlivě odpoví na to, co potřebujete a metodu, která případně nastaví Váš život tak, jak potřebujete.

Jediné, co je potřeba si uvědomit, zda potřebujete vaši situaci jenom konzultovat nebo rovnou řešit:

 • Konzultace (poradenství, kdy získáte potřebné informace, jak si poradit)
 • Projasnění duše (univerzální služba pro cokoliv, co se týká Vaší duše – mysl, emoce – viz přehled služeb níže v popisu)

Volné termíny (diář) se vám zobrazí, když vyberete službu, aplikaci a termín přes kterou se spojíme.

Při překročení času naše ho setkání (pokud budeme mít oba volný čas) vám bude následně doúčtovaná cena (viz ceník) za každou další čtvrthodinu.

 

Katalogové číslo: TFV1000 Kategorie:

Popis


Přehled služeb, které projasňují duši:

 • NLP – (osobní rozvoj, koučink)
 • Práce se stíny (projasnění duše)
 • MATRIX – komunikace s podvědomím
 • Beinit – setkání se s vlastní čistou existencí
 • EFT – emocionální svoboda (např. od deprese, úzkostí, pocitů viny)
 • Uzdravení vnitřního dítěte (programy, vzorce a traumata z dětství)
 • Regrese – regresní metoda HAP, reinkarnační náhledy a regrese přes časové osy
 • Laskavé odvádění duší (přivtělené entity)
 • Individuální konstelace (konflikty s druhými lidmi, které nemůžete řešit přímo s nimi)
 • Akáša – změnové informace od bytostí Světla, duchovních průvodců adal.
 • Světelné překódování (Light Recoding)
 • SuJok – mikrosystém akupunktury
 • Homeopatie, autopatie – konzultace a poradenství při výběru homeopatika apod. 

HOMEOPATIE

Vstupní konzultace (první návštěva) trvá hodinu a probíhá formou rozhovoru, kdy se budu ptát na Vaše zdraví a osobní život. Projdeme spolu i Vaši rodinnou anamnézu a případně i klíčové momenty Vašeho života.

Po získání dostatečného množství informací budu potřebovat čas 1 – 3 dny na provedení analýzy (tzv. repertorizace – to je speciální analytický postup pro výběr nejvhodnějšího homeopatika). Po nalezení homeopatika Vám pošlu e-mailem jeho název a postup užívání. Na Vás už bude si homeopatikum koupit (v lékárně či přes internet – odkaz pošlu).

Následná kontrola bývá přibližně po 4 – 6 týdnech, časově je přibližně půlhodinová. Kontrolní konzultace však vždy trvá tak dlouho, dokud není možné navrhnout další postup.

V průběhu celé doby zůstávám s klientem v kontaktu přes e-mailovou komunikaci – viz Kontakt. Na e-mail mi můžete posílat dotazy vztahující se aktuálně řešenému stavu a průběhu probíhajících změn. K stanovení změny postupu nebo homeopatika už je potřeba objednat se na konzultaci.

Homeopatie není oficiálním vědecky uznaným léčebným systémem a není tedy součástí vědecky ověřených postupů zdravotních služeb, minimálně v tom rozsahu, že nejsou vyučovány jako základní předměty při lékařském vzdělávání. Poskytovány jsou tedy jako léčitelství, formálně zařazené do živnosti Služby osobního charakteru.

Klienti samozřejmě nadále navštěvují svého lékaře a využívají možností zdravotnických služeb. Poskytování poradenství v oblasti homeopatie nenahrazuje konvenční zdravotní péči.


Veškeré nabízené služby nenahrazují lékařskou nebo psychologickou péči. Služby mají charakter osobního rozvoje v oblasti péče o sebe, zlepšení společenských vztahů a sociálních vazeb. Využívání mých služeb není důvodem k přerušení zdravotní nebo psychologické péče. Veškeré změny ve svém životě dělají klienti na základě vlastního rozhodnutí a na vlastní odpovědnost. 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.