Slečna Kateřina byla u mě na osobním koučinku v polovině ledna 2017. Je to vtipná dívka, plná životního elánu. A i když to má jako všichni lidi těžké, tak se prostě nevzdává a to se mi na ní líbí. Položil jsem jí 7 otázek a toto jsou její odpovědi:

Alexandr T.: Co si myslíš o koučinku?
Kateřina K.: Myslím si, že je to možnost jak získat nezúčastněný pohled z venku a tím i prostor pro uvědomění si co opravdu chceme a jaké máme možnosti pro dosažení cíle.  Je to z mého pohledu něco jako psychologie.

Alexandr T.: Co Tě přimělo jít na koučink?
Kateřina K: Byla jsem oslovena, brala jsem to jako možnost zkusit něco jiného, co neznám. Jako novou, jinou možnost pro řešení mých problémů.

Alexandr T.: Jaký byl Tvůj život před koučováním?
Kateřina K.: Stejný jako po něm. Nakonec se stejně musím spolehnout na svoje síly. Je pozitivní získat jiný úhel pohledu.

Alexandr T.: Jaké bylo samotné koučování?
Kateřina K.: Byla to příjemná hodina, věřím, že v dlouhodobé spolupráci lze dojít k zajímavým závěrům, k sebepoznání a tím i praktickým změnám v životě.  Něco jako cvičení s vlastní vahou. Jde o cílevědomost a vytrvalost.

Alexandr T.: Co se potom změnilo ve Tvém životě?
Kateřina K.: Rozjelo se spousta věcí, které byly “v umělém spánku”.

Alexandr T.: Jak hodnotíš svůj život dnes, když ho srovnáš s časem před koučováním?
Kateřina K.: Jsem na začátku.

Alexandr T.: Necháš se ve svém životě ještě někdy koučovat?
Kateřina K.: Kdo ví.

 

Děkuji Ti Kateřino za rozhovor a těším na další setkání s Tebou.
Alexandr Tóth – kouč

PS: Když jsem se jí zeptal, zda mohu k rozhovoru přidat nějaký obrázek, tak mi řekla: “Prosím žádné fotky, maximálně reklamu na bělení zubů.”
Smál jsem se té “hlášce” ještě asi dalších 30 minut. Je fakt úžasně vtipná. Děkuji Káťo a tady je ta fotka . . .