Energy produkty jsou vyrobeny s využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, aromaterapie, homeopatie a s respektem k principům tradiční čínské medicíny. Přípravky je možné užívat postupně jako komlexní regenerační kúru, nebo cíleně podle konkrétního zdravotního problému.

Základ nabídky tvoří jedinečná řada pěti přípravků, reprezentujících pět základních elementů: Regalen – Dřevo, Korolen – Oheň, Gynex – Země, Vironal – Kov, Renol – Voda. Tento ucelený systém nazvaný Regenerace v Pentagramu® je založen na principu bioinformační terapie a holistickém přístupu k člověku. Jednotlivé výrobky Pentagramu® se vzájemně doplňují, vyrovnávají a společně vytvářejí systém pro účinnou regeneraci celého těla.

Přípravky účinkují v lidském organismu na dvou hlavních úrovních – přírodní substance ovlivňují přímo tělesné orgány a bioinformace působí díky principu biorezonance na řídicí podkorová centra v mozku. Prostřednictvím bioinformací dochází k zesílení účinku produktů a k harmonizaci celého energetického systému člověka.


Katalogy Energy:


  • Poskytuji poradenství a osobní konzultace pro výběr správného Energy produktu.

Konzultace a poradenství

400 800 

Tato služba není terapie. V rámci hovoru spolu řešíme vaše možnosti a věci, které můžete udělat v rámci svépomoci. Při správném rozhodování o dalším kroku je dobré mít objektivní (nezávislý) názor jiného člověka, který vám mohu poskytnout.

Délka konzultace či poradenství je 30 nebo 60 minut.

 

 

Katalogové číslo: KP400H Kategorie: Štítek:
Vyčistit

Popis

Služba je poskytována: distančně – přes chat (FB Messenger, Skype adal.).

Službu poskytuje: Alexandr Tóth – terapeut a kouč

Webové stránky: www.alexandrtoth.cz


 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.