Seance čistého Bytí a Světelných kódů

2.500 

Při seanci (90 minut světelného sezení a duchovního setkání) probíhá práce se Světlem, Vibrací a Energií. Dochází k Akášickým náhledům a vhledům. Velice často rovnou proběhnou i různé opravné restrukturalizace vaší životní situace, kterou právě řešíte.
Tato část sezení připomíná terapeutický rozhovor – vy hovoříte, já poslouchám a průběžně přijímám informace od Světelných bytostí a Duchovních průvodců, které vám postupně sděluji. Náhledy nejsou časoprostorově omezeny, takže často vstupujeme do minulých a jiných životů. 

Následně dojde i ke stažení Světelného kódu, který pro Vás transformuji ze Světelné řeči do číselné podoby, abyste si mohl/a dané změny podle osobní potřeby ukotvovat ve hmotě.
Tato chvíle probíhá tak, že čistíme událost v Energetické rovině. Máte zavřené oči, událost odmazáváme a nahradíme ji novou, pozitivní. Pokud to bude potřeba, tak budu mluvit na hlas Světelnou řečí a jeho poslechem se ve vás aktivuje Světelný kód. V případě, že to potřeba nebude, tak slova (Světelná vibrace) mi projdou myslí v duchu a vyzáří se do prostoru. Současně  Světelný kód převedu na číslo a sdělím vám ho, abyste si ho v určité zapamatovatelné formě mohl/a znovu aktivovat či upevňovat.

Při seanci se vám pročistí světelné tělo, znovu se napojíte nebo si připomenete sílu Zdroje a velice často se klientům otevřou i některé blokované schopnosti, protože Světlo čistí vše bez ohledu na čas a prostor.
Toto se děje zcela automaticky v průběhu seance. Vy to budete vnímat jako pocit čistoty na závěr sezení.

 

Katalogové číslo: SCB2500 Kategorie:
Vyčistit

Popis

Poslechněte si moje oblíbené nahrávky Světelné řeči od Heather.

Arkturiánská aktivace pro spojení s kosmickými kořeny – Arcturian Light Language Activation – Connect To Your Cosmic Roots


Aktivace Atlantských energií – Atlantis Light Language Activation