Sleva!

Akášický symbol

100 750 

Stačí Vám krátká a rychlá informace z Akáši od Vašich Duchovních průvodců, Mistrů, Milovaných, Strážců a Vládců, Učitelů či jiných Světelných bytostí?

Můžete je požádat o radu skrz Akášický symbol …


Popis symbolu (odpověď na vaši otázku přijatou z Akáši) obdržíte v SMS zprávě, jak nejdříve to bude možné.

V denní době od 9:00 hod do 18:00 hod je to orientačně v rozmezí 1 – 2 hodin od zaplacení a poslání Vaší otázky na číslo: +420 603 41 43 44 (mimo tuto dobu bude symbol pravděpodobně přijatý a poslaný až druhý den).

  • 1 otázka = 1 symbol – máte možnost si službu předplatit a využit ji kdykoliv budete potřebovat.
  • Délka zprávy obsahující Akášický symbol a jeho popis je max. do 500 znaků = 3 SMS.
  • Objednávací SMS musí být odeslána z telefonního čísla, které jste uvedl/a v objednávce.
  • V případě, že svou otázku víte, můžete ji rovnou napsat do poznámky objednávky. Symbol a jeho význam vám i v tomto případě přijde jako SMS na váš mobilní telefon uvedený v objednávce.
  • Využití služby není nijak časově omezené. Pokud máte předplacený Akášický symbol, tak pro jeho využití stačí kdykoliv poslat SMS s vaší otázkou.
Vyčistit
Katalogové číslo: AS100750 Kategorie:

Popis

Ukázka služby:

Odeslaná SMS od zákazníka: Je pro mě správné tam jít?
Akášický symbol – SMS odpověď: Symbol – Delfín drží v ústech klíč.
Popis symbolu – Hlavní způsob dorozumívání u delfínů je pomoci zvuků, ten je v tomto případě klíčem. V případě, že neslyšíte “volání” druhého delfína (jiného člověka, který tam půjde), tak nebude správné tam jít.

Odeslaná SMS od zákazníka: Mám dát výpověď v zaměstnání?
Akášický symbol – SMS odpověď: Symbol – Jitrocel, který plave na hladině hrnečku.
Popis symbolu: Jitrocel je bylina, která se často využívá na léčení kašle. Lidově se mu říká myší ouško nebo myší ocas. Myši jsou znakem nedostatku a kašel zase znak nemoci. Není úplně vhodný čas dát výpověď, symbol od průvodců naznačuje chudobu a nemoci, proto se ukazuje léčivá bylina, která se louhuje na čaj. Výpověď v tomto případě není lékem, ale nemocí.

Odeslaná SMS od zákazníka: Jak mohu zvýšit svůj finanční příjem?
Akášický symbol – SMS odpověď: Symbol – Chlapec si hraje s káčou (točící se hračka).
Popis symbolu – Je potřeba do svých aktivit dát více stability, energii a neměnit cíle. Změna cíle vždy značí zmaření využité energie a nový začátek. Je potřeba vybranou věc neustále točit a dodávat ji energii. Je důležité věnovat se pouze jedné věci. Mnoho činností tříští energie a zdroje potom padají (netočí se). Slovo, které mi přicházel bylo disciplína. To bude vzkaz od některého z vašich duchovních učitelů.


Kroniku života Akáša mají na starosti světelné bytosti, kterým se říká Vládci záznamů. Vládce či Pán záznamů je funkce světelné bytosti, která se velice podobá práci pozemského knihovníka, protože udržují záznamy v patřičné kvalitě a chrání je před zneužitím. Na požádání Mistra, Učitele nebo Milovaného zpřístupní tazateli patřičné informace o minulosti, přítomnosti nebo budoucnosti. Občas se stane, že informaci neposkytnou, protože by to mohlo negativně ovlivnit vývoj vaší duše.

Váš mistr má na starosti, abyste správně procházel/a životem a dosáhl/a růstu své duše podle plánu. V tomto směru mu pomáhá Váš Učitel, s kterým jste úzce v kontaktu. Současně Vás chrání Milovaní (to jsou nežijící lidé, které jste znal/a za jejich života a milují vás – často to bývají rodiče, prarodiče, ale i přátelé).


Podmínky pro čtení z kroniky Akáša:

  1. Informace z kroniky Akáša mohu načíst pouze pro žadatele (tedy jenom pro Vás).
  2. O informace pro druhou osobu není možné požádat. Dotyčný/á musí vždy sám osobně požádat o čtení. Nezapomeňte, že porušování vesmírných pravidel se zapisuje na vaši karmu. Já se díky tomu budu pohybovat pouze v iluzi, protože platba musí být vyrovnána prací (energie za energii). Platí, že každá bytost je chráněná a není možné porušovat svobodnou vůli.
  3. Můžete za druhého člověka vytvořit objednávku, ale musí znít na jméno objednavatele (tedy nikoliv na Vás, ale na něj/ní) a je potřeba uvést, že poskytl/a výslovný souhlas s nahlédnutím (čtením) z jeho/její kroniky Akáša.
  4. V případě dětí může o čtení požádat “papírový” rodič (tedy nemusí to být biologický rodič, čtení z Akáši to umožňuje).
  5. U čtení pro domácí mazlíčky stačí do poznámky napsat rasu zvířete a jeho jméno.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.