Akášické odpovědi

39,60 79,20 

 • do poznámky v objednávce uveďte čeho se má čtení z kroniky Akáša týkat
 • na každé téma je potřeba provést jednu samostatnou objednávku
 • výsledek celého čtení (získané informace) obdržíte v PDF souboru, který vám pošlu e-mailem
 • mimo samotné čtení (odpovědi) obsahuje zpráva i velice cenné rady pro další průběh a rozvoj ducha ve vašem současném životě
 • čekací doba: čtení z kroniky Akáša (akášickou odpověď) obdržíte do 30 dnů
Vyčistit
Katalogové číslo: AO1590 Kategorie: Štítek:

Popis

Lidé mají často mnoho otázek a stále na ně hledají odpovědi. Někdy to hledání trvá i roky. Pro nalezení odpovědi je také potřeba nejprve dojít k určitému poznání a pochopení osobní životní cesty. Všechny tyto informace a odpovědi jsou uloženy (zapsány) v kronice Akáša čili v kronice Života.

Čtení z kroniky Akáša Vám pomůže najít příčinu problémů, které nejčastěji vznikají v minulém životě. Jejich uvědoměním dojde ke změnám v přítomnosti a mnoho věcí se díky tomu vyřeší a rozpustí. Je to velice podobné “aha efektu” a následným akcím ve změně chování a jednání. Dochází tak k dořešení problému a změně celé stávající situace a pokud to není možné, tak ke znatelné úlevě.

Když se ponořím do kniha Akáša, tak řeším jenom jedno vaše životní téma. Obvykle se mi ukazuje událost, která bývá prvotní a je příčinnou. Je to moment, kdy vznikl počátek nějakého negativního bloku, programu nebo rozhodnutí. Smyslem celého čtení je hlavně získat informace a pochopit na vědomé úrovni důležité souvislosti pro poznání pravdy na úrovni ducha.


Vliv čtení na váš život je obvykle postupně se rozvíjející. Následné změny budou jedna za druhou přicházet do vašeho života. Někdy pomalu, někdy rychle a jindy skokově. Je dobré nechat na sebe informace působit a zůstat otevřený/á vůči změnám, které budou v čase přicházet. Duchovní vývoj totiž nezná čas, protože každá duše potřebuje trochu jiný přístup a jinou dobu “zrání”.


Ke každému tématu je vhodné napsat nějaké otázky, které by vždy měli začínat slovy “proč”, “co” nebo “jak”:

Obvykle mi lidé k jednomu tématu (vztahy a partnerství, práce, rodina, peníze, rozvoj a dal.) zašlou 3 – 10 otázek. Zde jsou ukázky otázek z nejčastějších témat:

 • Proč nemohu najít toho pravého partnera/ku?
 • Co mám udělat, abych otěhotněla?
 • Proč mi partner ubližuje, co mi tím ukazuje?
 • Co dělám špatně, že nemám úspěch?
 • Co dělám jinak, že mě kolegyně/šéfová nemá ráda?
 • Proč utratím více než vydělám?
 • Jak se dostanu z finančních problémů?
 • Jak se mám naučit mít se rád/a?
 • Jak mohu nalézt svoji sebehodnotu?
 • Proč mám nízké sebevědomí?
 • Jak mám zpracovat svoje transformační příznaky?
 • Co mohu udělat proto, abych byl lepší ve výkladu karet a věštění?

V Akáše neexistuje čas a proto tam není informace o čase, tak jak ho vnímáme tady na zemi. Otázka typu “kdy potkám toho pravého” se nedá odpovědět. Můžete se však zeptat např.: “co mám udělat proto, abych ho potkal/a”.

Dále se není možné ptát na druhé osoby. Např.: “Proč mě nemá šéfová ráda?” nebo “Je mi partner nevěrný?” – takový záznam je v jejich kronice, kam nemám bez jejich souhlasu přístup a právo nahlédnout.


Kroniku života Akáša mají na starosti světelné bytosti, kterým se říká Vládci záznamů. Vládce či Pán záznamů je funkce světelné bytosti, která se velice podobá práci pozemského knihovníka, protože udržují záznamy v patřičné kvalitě a chrání je před zneužitím. Na požádání Mistra, Učitele nebo Milovaného zpřístupní tazateli patřičné informace o minulosti, přítomnosti nebo budoucnosti. Občas se stane, že informaci neposkytnou, protože by to mohlo negativně ovlivnit vývoj vaší duše.

Váš mistr má na starosti, abyste správně procházel/a životem a dosáhl/a růstu své duše podle plánu. V tomto směru mu pomáhá Váš Učitel, s kterým jste úzce v kontaktu. Současně Vás chrání Milovaní (to jsou nežijící lidé, které jste znal/a za jejich života a milují vás – často to bývají rodiče, prarodiče, ale i přátelé).


Podmínky pro čtení z kroniky Akáša:

 1. Informace z kroniky Akáša mohu načíst pouze pro žadatele (tedy jenom pro Vás).
 2. O informace pro druhou osobu není možné požádat. Dotyčný/á musí vždy sám osobně požádat o čtení. Nezapomeňte, že porušování vesmírných pravidel se zapisuje na vaši karmu. Já se díky tomu budu pohybovat pouze v iluzi, protože platba musí být vyrovnána prací (energie za energii). Platí, že každá bytost je chráněná a není možné porušovat svobodnou vůli.
 3. Můžete za druhého člověka vytvořit objednávku, ale musí znít na jméno objednavatele (tedy nikoliv na Vás, ale na něj/ní) a je potřeba uvést, že poskytl/a výslovný souhlas s nahlédnutím (čtením) z jeho/její kroniky Akáša.
 4. V případě dětí může o čtení požádat “papírový” rodič (tedy nemusí to být biologický rodič, čtení z Akáši to umožňuje).
 5. U čtení pro domácí mazlíčky stačí do poznámky připsat rasu zvířete a jeho jméno.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.