Kouzelná slova “Sezame, otevři se” umí otevřít jeskyni s pokladem. Víte, že každý z nás má takový poklad ve své hlavě? I Vy, jenom k němu zatím neznáte tu svoji otevírací “kouzelnou” formuli. Víte, které poklady v hlavě vlastně máte ukryté? Jsou to různé slova a z nich kvetoucí dobré pocity. Naděje, radost, spokojenost, odpuštění, vděčnost, klid a mír, láska, štěstí.

Lidé mají tendence se zaměřovat více na věci negativní než pozitivní věci. Nebuďte v tomto směru jako většina. Máte právo volby. Zvolte si raději ty poklady než odpady. No jo, ale jak to udělat, že?

Ve škole čar a kouzel se učí kouzelné slova a věty. Podíváme se spolu, jak kouzlit a otevírat tak vlastní jeskyni s poklady, ano? Uvedu Vám pár různých příkladů  a opravdu úžasných kouzel.

Negativní věta (odpad-> Pozitivní věta (kouzelná věta) = Poklad.

 • Já to nedokážu. -> Kdo se nevzdává, vždy vyhrává. = Naděje.
 • Jsem smutný, mám strach. -> I toto pomine. Dokážu všechno, co budu chtít. = Radost.
 • Nemohlo by to být lepší? -> Pokud nic nezměním, tak se nic nezmění. Já to vylepším. = Spokojenost.
 • Je to moje vina. -> Už to neudělám, odpouštím si. = Odpuštění.
 • Mám nedostatek, chci víc. -> Děkuji, za to co mám. = Vděčnost.
 • Já se asi zblázním, furt někdo otravuje. -> No a? = Klid a mír.
 • Nikdo mě nemá rád. -> Má se rád a jsem spokojený sám se sebou. = Láska.
 • Mám furt smůlu. -> Na co sáhnu, to se mi podaří. = Štěstí.

No jo, ale co když jste v tom kolečku negativních myšlenek. Ono se těžko zastavuje. V tomto směru je to však jenom zvyk a nebo rituál. Udělejte si “připomínkovač”. Využijte jednu nebo všechny možnosti, které uvádím níže. Záleží jenom na Vás. A tím změníte svůj zvyk. Pozitivní myšlení by mělo být součástí Vašeho každodenního života.

 1. Napište si svou kouzelnou větu na kousek papíru a ten si přilepte někam, kde ho vždy uvidíte a připomenete si ho. Může to být třeba na ledničku.
 2. Napište si a odešlete si e-mail, kde do předmětu dáte svou větu. E-mail nechejte ve své poštovní schránce. Pokaždé, když si budete číst poštu, podíváte si i na svoji kouzelnou větu a připomenete si ji.
 3. Pošlete si pohlednici klasickou poštou. Za pár dnů Vám přijde domů a vy si větu připomenete. Využijte i tento netradiční způsob, tak si Váš mozek bude tu větu lépe pamatovat. Tento akt ve Vás nechá krásnou vzpomínku, protože Vám přijde poštou po sto letech pohled. Vždy si už vzpomenete na to, co v něm bylo.
 4. Rádi čtete knihy? Udělejte si ze své věty záložku. Z každým otevřením knihy budete mít svou větu na očích.

 

Přeji Vám krásné změny ve Vašem životě!

 


 

A že Vám to čarování nejde? Není nic jednoduššího než se to naučit s někým, kdo to dělá už dlouho a umí to. Objednejte se a budete taky velice brzy ovládat všechno, co potřebujete pro své štěstí.