24.10.2021 - 2:00

Schumannova rezonance - spektrogram


Frekvence - severojižní a východozápadní složky magnetického pole a složky elektrického pole


Amplitudy (tlukot srdce zemské atmosféry) - výkmit [max. hodnota periodicky se měnící veličiny]


Quality faktor - zdroje extrémně velkých blesků, které vyčnívají ze signálů


K-index
Schumannova rezonance se zde aktualizuje od 7:00 do 23:00 každých 30 minut a v noci
od 23:00 do 7:00 jen v každou celou hodinu. K-index má aktualizace každé 3 hodiny.


Aktuální zemětřesení


Schumannova rezonance je frekvence, ve které kmitá elektromagnetické pole nad zemským povrchem pod ionosférou. Tento prostor rezonuje stejně jako ladička a blesky v něm vyvolávají elektromagnetické vlny.

“Na naší Zemi se v jednu chvíli vyskytuje až dva tisíce bouří, které každou sekundu vyšlou kolem padesáti blesků. Každý z těchto výbojů vytvoří elektromagnetické vlny, které zůstanou uvězněny ve vrstvě od zemského povrchu až ke 100 km vysoké hranici ionosféry a v tomto prostoru obíhají Zemi. Některé z nich spojí amplitudy, jejich velikost se tedy sečte, zesílí a vytvoří to, čemu se odborně říká Schumannova rezonance – něco jako tlukot srdce zemské atmosféry. Jméno dostal tento jev po německém fyzikovi, který ho předpověděl už v roce 1952.”

Zdroj: https://sever.rozhlas.cz/schumannova-rezonance-tlukot-srdce-zemske-atmosfery-7795717


  • Pamatujte, že adaptovat se můžete jenom na ty příznaky, které jsou příznakem transformace. Ostatní je potřeba řešit jinak. Pokud máte jakékoliv zdravotní problémy, tak je důležité mít nejprve běžné zdravotní vyšetření, abyste věděl/a, že nemáte fyziologický zdravotní problém, ale transformační.
  • A co když  je Vám dobře jenom u vysokých frekvencí a u nízkých ne?
    • Pokud vibrujete už na vyšší frekvenci, tak ty nízké vám nedělají dobře.
    • Vaším úkolem je v takový okamžik “odstínit se” od nižších vibrací. Když to provedete správně, tak nízká frekvence na Vás nebude působit, protože aura kolem Vás bude stále ve vyšší frekvenci.
    • Je možné vytvořit Harmolink na odstínění a udržení se ve vyšší vibraci. Správně byste však už měl/a tyto stavy zvládat bez pomoci druhých.