Magda je úžasná žena. Je velice trpělivá, pozorná a má neuvěřitelné množství životní energie. Rozumí lidem a vztahům mezi nimi. Je specialistka na harmonické vztahy. Podívejte se na příběh Magdy:

Jak jsem si začala plnit svoje sny.
Každý z nás má svoje sny i tajná přání. Někteří o nich celý život jen sní, jiní seberou odvahu k jejich naplnění. Žila jsem dlouhá léta až příliš poklidným životem mezi moji rodinou, víkendovými radovánkami a prací. To, že bych se mohla někam posunout, něco ve svém životě změnit a hlavně něco nového se začít učit, to mě opravdu nenapadlo. Události se daly do pohybu v okamžiku, kdy jsem si na FB přidala do přátel Alexe Tótha. Alex má jeden z mnoha darůvycítí váš potenciál a rozproudí ve Vás chuť s tím něco udělat. Začít si měnit svůj život k lepšímu a smysluplnějšímu.
Tak to proběhlo i u mě. Moc ráda jsem využila jeho nabídky koučování po telefonu.

Mám ze svého osobního růstu velkou radost. Stala jsem se poradkyní 5-ti elementů, pomáhám lidem najít cestu k sobě i harmonizovat vztahy se svými nejbližšími. Mám za sebou několik úspěšných konzultací a výsledky mé práce mě nesmírně těší a naplňují radostí. S Alexem po boku se můžete vydat kamkoliv a věřte že do cíle vždy dojdete a ještě se u toho obohatíte a skvěle pobavíte.
Saši díky moc.

Rádo se stalo Magdo. Bylo mi ctí Tě dovést k Tvému cíli. A kdybys potřebovala, tak víš, jak mě kontaktovat.
Alexandr Tóth – kouč


Magdu Sabelovou najdete na Facebooku: Magda Sabelová poradkyně pěti elementů
Můžete se s ní o Vašich vztazích poradit přes e-mail nebo jí rovnou zavolejte. Tady je její vizitka: