Člověk je zdravý, když je mysl, emoce a tělo v souladu. V případě, že člověk začne aplikovat jiný mentální nebo emocionální vzorec, který je v rozporu se správnou funkcí těla, tak dochází k nemoci. Váš způsob myšlení a cítění totiž vytváří vzorec, který vyvolá příslušnou tělesnou reakci a při dlouhodobém opakování (cyklení) se somatizuje. Je tedy důležité identifikovat podle symptomu, co se v těle děje a následně novým vzorcem uvést tělo zpět do stavu zdraví.

Buňky se nacházejí v prostředí, které je vhodné pro jejich růst. Změna prostředí tedy vede k uzdravení, protože neumí existovat v jiném světě, který díky persvazivní afirmaci začnete vytvářet.

Běžné univerzální afirmace mi nikdy na fyzické nemoci nefungovali. Z toho důvodu jsem začal používat persvazivní afirmace, které mají specifickou jazykovou strukturu, jenž umožní v krátkém čase přijmout nový mentální vzorec za vlastní a aktivovat uzdravovací procesy. Persvazivní afirmaci je potřeba vždy vytvořit na míru konkrétnímu člověku a nemoci.

Persvaze je způsob vyjednávání. Wikipedie uvádí: Persvaze (latinsky persuasio) je umění ovlivnit někoho a přesvědčit ho o vlastní pravdě a argumentech.


Jak probíhá terapie:

 • Proběhne rozhovor o symptomech Vaší nemoci (anamnéza).
 • Podle toho poznám, jaký mentální a emoční vzorec aplikujete (bolest například znamená trest/sebetrestání a ten vyvolal pocit viny, na který aplikujete afirmaci typu odpuštění si).
 • Vytvořím Vám jedinečnou persvazivní afirmaci, kterou si několik následujících dní budete opakovat, než ji přijmete za vlastní. Afirmace je vytvořená přesně na míru nastavení Vaší mysli, a proto lidem se stejnou nemocí nemusí fungovat. Je vždy potřeba zohlednit skutečnou příčinu a modifikovat vzorec, který se přes emoce somatizoval. Existuji i univerzální afirmace, které může člověk použít jako první pomoc, ale takových je minimum.

Příklad univerzální persvazivní afirmace na bolest hlavy:

 1. Běžná bolest a tlak v hlavě obvykle znamená, že se člověk trestá, protože chce být dokonalý (vyvíjí na sebe tlak). Tlak vytváří i hněv obrácený proti sobě. A protože dokonalosti stále nedosahuje, tak se trestá (bolest).
 2. V takové chvíli si přestaňte ubližovat a odpusťte si. Bolest hlavy se za chvíli rozplyne.
 3. Univerzální afirmace: “Jsem dokonalý takový, jaký jsem. Uvolňuji se a odpouštím si, protože všechno je v pořádku.”

Rozvoj osobnosti

1.000 

Není potřeba nijak předem řešit typ setkání (terapie, koučink, mentoring) nebo metodu terapie (Uzdravení vnitřního dítěte, EFT, entity, psychoterapie apod. – viz seznam níže). Stačí, když mi na začátku videohovoru řeknete, co se děje ve vašem životě a pak spolu zvolíme tu nejvhodnější službu, která Vám spolehlivě nastaví Váš život tak, jak potřebujete.

Pokud víte, která konkrétní terapie je pro Vás vhodná nebo máte zájem o konkrétní (např. EFT, Uzdravení vnitřního dítěte), tak ji stačí napsat do poznámky v objednávce.

Délka setkání (terapie, koučink, mentoring) je 60 minut. Při překročení délky setkání 60 minut je vám následně doúčtovaná cena překročeného času. Maximální délka setkání je 2 hodiny.

Katalogové číslo: TFV1000 Kategorie: Štítek:
Vyčistit

Popis


Služby, které poskytuji přes videohovor nebo telefon:

 • NLP – terapie (psychoterapie)
 • NLP – koučink (vhodné u stagnace, nerozhodnosti)
 • MK – mentoring
 • MATRIX komunikace s podvědomím
 • Beinit terapie čistou existencí (psychosomatika)
 • EFT – emocionální svoboda (např. od deprese, úzkostí, pocitů viny)
 • UVD – uzdravení vnitřního dítěte (programy, vzorce a traumata  z dětství)
 • HAP – hlubinná abreaktivní psychoterapie 
 • LOD – laskavé odvádění duší (přivtělené entity)
 • IK – individuální konstelace (konflikty s druhými lidmi a nemůžete je řešit přímo s nimi)
 • AK – automatická kresba
 • Kyvadlo  spirituální čištění bloků a programů

 


 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.