Každý člověk si na podvědomé úrovni pamatuje svoje zážitky a pocity z dětství, dokonce i své prenatální období, včetně okamžiku početí. Jsou to události, které pokud nejsou vyřešené, tak nás ovlivňují i v dospělém životě.

Velice často mají lidé v dětství příčinu:

  • nízkého sebevědomí (dětství v negativním prostředí, ponižování apod.)
  • vnímání vlastní sebe hodnoty (projevovali vám neúctu, nedostatečně vás oceňovali a podceňovali)
  • různé úzkosti a strachy (nevěříte sobě ani druhým, strach jak Vás druzí budou hodnotit, strach z rozhodování)
  • pocitu, že si musíme lásku zasloužit (neumíte vyjadřovat nebo přijímat lásku)
  • chybné vnímání a přijímání vlastního těla (nemáte se rádi, přejídání, sebepoškozování)
  • nenastavené vnitřní hranice (lidé vás zneužívají, neumíte říkat ne, přehnané sebeobětování se)
  • a mnoho dalšího

Jako řešení svých pocitů lidé volí různé způsoby, kterou jsou obvykle společensky nevhodné. Umlčují své skutečné potřeby utrácením, přejídáním, workoholismem, promiskuitou, alkoholem, drogami. Vnitřně se trápí a prožívají zbytečně různé formy strachu a úzkostí.

Své vnitřní dítě bychom měli pravidelně hýčkat, jako každé dítě. A v případě, že existuje událost v dětství, která vás traumatizuje i v dospělém životě, tak existuje možnost jak to dítě uzdravit. V rámci terapie vás provedu nejsilnější událostí vašeho dětství, která je příčinou a událost opravíme. Vnitřního dítě necháme dorůst do dospělého člověka a nové, zdravé emocionální nastavení si zvnitřníte ve své nervové soustavě. Tím dojde k “opravě” a daná situace přestává působit na vaše vzorce a chování.


Rozvoj osobnosti

1.000 

Není potřeba nijak předem řešit typ setkání. Stačí, když mi na začátku videohovoru řeknete, co se děje ve vašem životě a pak spolu zvolíme tu nejvhodnější službu, která Vám spolehlivě nastaví Váš život tak, jak potřebujete.

Pokud víte, která konkrétní terapie je pro Vás vhodná nebo máte zájem o konkrétní (např. EFT, Uzdravení vnitřního dítěte), tak ji stačí napsat do poznámky v objednávce.

Délka setkání (terapie, koučink, mentoring) je 60 minut. Při překročení délky setkání 60 minut je vám následně doúčtovaná cena překročeného času. Maximální délka setkání je 2 hodiny.

Katalogové číslo: TFV1000 Kategorie: Štítek:
Vyčistit