Náš svět je tvořen pomocí hologramu (hologram je z řeckých slov holos – úplný a grafie – záznam). Tento prvotní otisk je projevován (promítán) v našem vědomí, kterému říkáme realita neboli Matrix. To celé je stvořeno a tvořeno pomocí světelných kódů Vesmíru.

Světelné kódy občas obsahují chybu, která vznikne při replikaci (neotiskne se celý a správně) nebo se do “programu” dostane virus (chybný kód, který poškozuje prvotní otisk). Opakováním čísla zdrojového kódu dochází k přepsání chybného kódu (reinstalace). Z pohledu mozku je to jenom nějaké číslo. Vědomím opakováním světelného kódu se ukotvuje správný program v hologramu a následně i promítá do Matrixu (vědomí). Je tedy možné nahrát správnou informaci a chybný kód tak změnit. Laicky řečeno negativní životní situace se přenastaví na pozitivní – kód nemoci se přepíše kódem správné funkčnosti.

Každý člověk je jedinečný a také jeho světelné kódy jsou velice specifické. To znamená, že pokud máte něco, co mít nechcete, tak je potřeba smazat tu informaci, zjistit správný prvotní světelný kód a ten instalovat. Obvykle je to třímístné nebo čtyřmístné číslo.


V rámci terapie pomocí světelného kódu odmažeme původní chybný kód, potom vystoupáme v úrovni ducha do světelné zahrady Stvoření a ve vodopádu Světla získáte nový (správný) kód, který si nainstalujete a potom ho používáte v běžném životě pro pevné ukotvení. Znamená to, že si ho budete opakovat na vědomé úrovni, až do doby vyřešení vaší situace (hmota vyžaduje čas) nebo kdykoliv podle vlastní potřeby. Nezapomeňte, že chyby vznikají při replikaci, takže je potřeba občas znovu “nahrát” zdrojový světelný kód.


Kód je také možné získat i pomocí kyvadla nebo automatické kresby ve spolupráci s Vyšším Já.

Existují osobní, individuální a obecně univerzální (platné pro všechny lidi) kódy. Vždy je dobré znát své osobní kódy, které sedí přesně na váš životní program.

V případě potřeby opakujete číselný kód (stačí si ho pomyslet). Aktivuje se tím příslušná vibrace. U jídel a nápojů kód říkáme před pozřením. Světelný kód opakujeme jako celé číslo (997 – říkáme jako devětsetdevadesátsedm) nebo samostatně po číslech (devět devět sedm).

U univerzálních kódů je občas uveden znak “x”. Pamatujte, že to není matematika, ale kód. 9 x 9 je v podstatě devět devítek v řadě za sebou, tedy 999 999 999. Nečte se to jako devět set devadesát devět milionů atd…., ale jako samostatné číslo 9, které je řečeno 9 krát za sebou (devět, devět, devět…..). Což je jinak řečeno 9 x 9 (devětkrát devět) a tak tento typ kódu čtěte.


Existují Světelné kódy Vesmíru na pomoc, ochranu a řešení COVID-19.

Tyto kódy jsou na samostatné stránce. Odkaz můžete podle osobní potřeby i sdílet.

Odkaz: Světelné kódy Vesmíru na pomoc a ochranu aktuální situace


Zde je ukázka několika kódů. Univerzální Světelné kódy Vesmíru a silové kódy říkáme vždy nejméně 3x:

Ochranné kódy:
9×9 – Vytvoří silný osobní ochranný štít proti negativním energiím (něco jako světelné vajíčko).

Uzdravení a harmonizace:
997 – Uzdravuje fyzické nemoci.
3×3 – Harmonizuje a aktivuje všechny čakry.
1×0 – Pro zvýšení fyzické energie těla (při sportu, těžké fyzické práci).

Jídlo a pití:
995 – Zvyšuje vibrace jídla, čistí od negativních energií.
877 – Zvyšuje vibrace nápoje, čistí od negativních energií.

Emoce:
5×8 – Posílá lásku sobě, druhým lidem, zemi, situaci.
383 – Odpuštění sobě nebo jinému člověku.

Speciální situace:
969 – “Šťastnou cestu do nebe a krásné znovuzrození” (posíláme při úmrtí). Kód podporuje odchod do světla, vidění světla v čase úmrtí + 3 dny a povzbuzení na znovuzrození, aby se duše brzy inkarnovala zpět a pokračovala ve vývoji nebo pomoci ostatním. Vám osobně pak pomáhá rozloučit se a vyrovnat se s úmrtím někoho blízkého.


Číslo bude vždy číslem. Jsou všude kolem nás. Aby to byl Světelný kód vesmíru, tak musí obsahovat specifickou informaci, kterou v sobě nese.

Když vidíte nebo řeknete nějaké číslo, tak má v sobě pouze záměr matematického symbolu, který tím také vyjadřuje. Proto “náhodné” číslo není Světelným kódem Vesmíru. Pokud by to číslo mělo být kódem vesmíru, tak mimo matematické vyjádření bude informačně rozšířeno = bude navíc v sobě obsahovat další informaci, kterou je potřeba, aby měl ve vědomí člověk, který kód vyslovuje nebo ho stáhnul.

Andělská čísla jsou rozšíření o další záměr. V tomto případě informačně komunikační = nic nemění, ale nesou zprávu.


Na FB existuje skupina Harmonizační kódy, kde jsou ke stažení různé soubory s kódy (Světelné kódy, Healing kódy, Grabovoj kódy) a také tam můžete vyměnit svoje zkušenosti s ostatními lidmi. Přidejte se do skupiny: Harmonizační kódy


Přístup na video záznam webináře Léčivé kódy (Světelné kódy Vesmíru)

299 


Způsob zhlédnutí videa: On-line na webové stránce
Délka: 107 minut (1 h a 47 min)
Přístup: neomezeně


Katalogové číslo: VZZWSKV300 Kategorie: Štítky: ,

Popis


Světelné kódy Vesmíru Vám nejen změní život, ale hlavně vám pomohou ke štěstí a zdraví.

Náš svět je tvořen pomocí hologramu (hologram je z řeckých slov holos – úplný a grafie – záznam). Tento prvotní otisk je projevován (promítán) v našem vědomí, kterému říkáme realita neboli Matrix. To celé je stvořeno a tvořeno pomocí světelných kódů Vesmíru.

Světelné kódy občas obsahují chybu, která vznikne při replikaci (neotiskne se celý a správně) nebo se do „programu“ dostane virus (chybný kód, který poškozuje prvotní otisk). Opakováním čísla zdrojového kódu dochází k přepsání chybného kódu (reinstalace). Z pohledu mozku je to jenom nějaké číslo. Vědomím opakováním světelného kódu se ukotvuje správný program v hologramu a následně i promítá do Matrixu (vědomí). Je tedy možné nahrát správnou informaci a chybný kód tak změnit. Laicky řečeno negativní životní situace se přenastaví na pozitivní – kód nemoci se přepíše kódem správné funkčnosti.

Co se na přednášce dozvíte:
– co je to světelný kód a jak ho můžete používat
– jaké typy kódů existují (Vesmírný, Silový, Healing, Grabovoi, Osobní/Individuální adal.)
– odkud kódy jsou (přehled dimenzí)
– kde najít různé informace a kódy
– jak kódy správně čteme a kombinování kódů
– na co si dát pozor (předávkování kódy)
– proč kód někdy nefunguje
– možnost otestovat si příčinu nemoci pomocí kinezio prstýnku


Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.