Typy entit s kterými pracuji:

 • Diskarnát – duch pohybující se volně v prostoru bez vlastního fyzického těla. Jsou to zbloudilé duše, které se rády přivtělují (připojují) k inkarnátům (duch v těle živého člověka).
 • Elementár – duch ovládající jeden z elementů (oheň – salamandři, voda – nymfy a undiny, vzduch – sylfové, země – gnómové).
 • Elementál – energetická bytost, uměle vytvořená z myšlenek a více druhů elementů.
 • Implantát – umělé vytvořená věc, velice často udělaná mimozemskou civilizací pro zkoumání a pozorování lidí nebo entita stvořená černým mágem za účelem někomu škodit.

Elementálům a implantátům se také říká programy. Patří k nim i kletby a sebeprokletí. Dobrými lidmi jsou tyto programy taky vytvářeny, ale jsou používány k léčení lidí a čištění prostorů (energetické zářiče a různé léčivé obrázky).

Duchové (entity) se připojují k lidem, kteří mají s nimi něco společného. V podstatě tím člověka upozorňují, že mají něco ve svém životě řešit a zpracovat.

Např.: Alkoholici přitahují obvykle duchové alkoholiků (to jsou obvykle lidé, kteří neumí zpracovat a zvládnout své emoce, tak alkoholem odpojují vnímání svých pocitů). Depresivní lidé přitahují zase smutné, plačtivé a lítostivé duchy. Vztek přitahuje agresivní a hádavé duchy. Beznaděj přitahuje nejčastěji zoufalé duchy.

Ve chvíli, kdy se u Vás projeví určitá negativní emoce, tak vysíláte do prostoru kolem Vás signál diskarnátům, že prožíváte nějakou duševní bolest (beznaděj, smutek, lítost, vztek, nikdo mě nemá rád, pocit viny, nezasloužím si to apod.). Oni potřebují své traumata znovu prožívat a vy jste ideální příležitost, jak si to mohou splnit skrz Vás. Navíc Vás energeticky ovlivňují a to se projevuje zdravotními problémy, které jsou v jádru jejich původní energetickou disharmonií.

Nejvíce se jich vyskytuje v místech, kde je mnoho lidí a emocí. Jsou to hlavně nemocnice, školy, kostely, hospody a bary. Na hřbitovech jich bývá velice málo, protože duše se drží místa úmrtí nebo inkarnáta (ducha ve fyzickém těle), který jim dovoluje prožívat pocity nebo své nenaplněné touhy. Diskarnát obvykle neví, že už nemá fyzické tělo. Jeho úroveň vědomí je nízká.

Připojenou entitu (diskarnáta) odvádím do Světla nebo na místo, kde entitu (elementála, implantát) vyšší duchovní bytosti rozloží, zpracují a většinou transformují v jiný účel.

Odvádím duchy nejen od lidí, ale i z prostorů (byty, domy, zahrady, různé objekty apod.).


Přednáška: Přivtělené duše


Rozvoj osobnosti

1.000 

Není potřeba nijak předem řešit typ setkání (konzultace, poradenství, terapie, koučink či mentoring) nebo samotnou metodu terapie (uzdravení vnitřního dítěte, EFT, odvádění entit, psychoterapie apod. – viz seznam níže). Stačí, když mi na začátku videohovoru řeknete, co se děje ve vašem životě a pak spolu zvolíme ten nejvhodnější způsob, který Vám spolehlivě odpoví na to, co potřebujete a metodu, která případně nastaví Váš život tak, jak potřebujete.

Délka setkání je 60 minut. Při překročení délky setkání 60 minut je vám následně doúčtovaná cena za každou započatou půlhodinu překročeného času. Maximální délka setkání je 2 hodiny.

Katalogové číslo: TFV1000 Kategorie: Štítek:
Vyčistit

Popis


Služby, které poskytuji přes videohovor nebo telefon:

 • NLP – terapie (psychoterapie)
 • NLP – koučink (vhodné u stagnace, nerozhodnosti)
 • MK – mentoring
 • MATRIX komunikace s podvědomím
 • Beinit terapie čistou existencí (psychosomatika)
 • EFT – emocionální svoboda (např. od deprese, úzkostí, pocitů viny)
 • UVD – uzdravení vnitřního dítěte (programy, vzorce a traumata  z dětství)
 • HAP – hlubinná abreaktivní psychoterapie 
 • LOD – laskavé odvádění duší (přivtělené entity)
 • IK – individuální konstelace (konflikty s druhými lidmi a nemůžete je řešit přímo s nimi)
 • AK – automatická kresba
 • Kyvadlo  spirituální čištění bloků a programů

 


 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.


Evropská unie ani zákony české republiky neumožňují léčit alternativním způsobem, tak jsem povinen vám oznámit, že tato technika rozvoje osobnosti je řízená fantazie ve vaší mysli, která vám dovolí prožít krásný relaxačně meditační zážitek s následným pocitem uvolnění.