V případě, že máte nevyřešený konflikt s nějakou osobou, tak je možné postavit individuální konstelaci. Obvykle s takovým člověkem nemůžete otevřeně mluvit (nadřízený, neživý příbuzný) nebo s ním mluvit nechcete (kolega v práci, příbuzný), ale je potřeba ty emoce mezi vámi dořešit a situaci si “vyříkat”, aby se to všechno uzavřelo. Tím dojde k uvolnění negativní vazby mezi vámi.

.

Individuální konstelace tedy neřeší celý rod jako rodinné konstelace, ale pouze konstelaci vůči jedné osobě. V této technice se klient nakonsteluje celkem do 3 jiných osob.

Klient se dostává (konsteluje) do těchto pozic:
1. klient sám [klient]
2. druhá osoba (živá nebo neživá) s kterou má problém [antagonista]
3. nezávislá osoba celé situace [svědek]
4. moudrý rádce [poradce]

Mezi prvními dvěma pozicemi (klient x antagonista) dochází neustále k  “prohazování” a tím se vyjádří emoce obou stran. Případně se tak vyjasní příčiny konfliktu. Poslední 2 role (svědek, poradce) se konstelují až na závěr, aby klient získal jiný pohled na celou situaci a také radu do budoucna, díky které se může příště podobným situacím vyhnout – získá tak ponaučení.
.
Jedna konstelace trvá orientačně 1,5 – 2 hodiny.

Rozvoj osobnosti

1.000 

Není potřeba nijak předem řešit typ setkání. Stačí, když mi na začátku videohovoru řeknete, co se děje ve vašem životě a pak spolu zvolíme tu nejvhodnější službu, která Vám spolehlivě nastaví Váš život tak, jak potřebujete.

Pokud víte, která konkrétní terapie je pro Vás vhodná nebo máte zájem o konkrétní (např. EFT, Uzdravení vnitřního dítěte), tak ji stačí napsat do poznámky v objednávce.

Délka setkání (terapie, koučink, mentoring) je 60 minut. Při překročení délky setkání 60 minut je vám následně doúčtovaná cena překročeného času. Maximální délka setkání je 2 hodiny.

Katalogové číslo: TFV1000 Kategorie: Štítek:
Vyčistit