Zobrazuji všech 8 výsledků

 • Služba

  Konzultace a poradenství

  Tato služba není terapie. V rámci hovoru spolu řešíme vaše možnosti a věci, které můžete udělat v rámci svépomoci. Při správném rozhodování o dalším kroku je dobré mít objektivní (nezávislý) názor jiného člověka, který vám mohu poskytnout.

 • Služba

  Rozvoj osobnosti po telefonu

  Terapie po telefonu je vhodná, pokud máte slabý nebo pomalý internet. Jinak rozsah služeb je stejný jako u služby rozvoj osobnosti formou videohovoru.

 • Služba

  Rozvoj osobnosti formou videohovoru

  Pokud nejste rozhodnutý/á pro konkrétní službu, tak není potřeba to nijak předem řešit. Stačí, když mi na začátku videohovoru řeknete, co se děje ve vašem životě. V ten okamžik potom vyberu tu nejvhodnější službu, která vám nejrychleji a spolehlivě zabere, protože změní váš život tak, jak potřebujete.

 • Služba

  Regresní terapie HAP formou videohovoru

  Regresní terapie HAP není v hypnóze, ale v lehkém alfa stavu (po celou dobu jste při vědomí), proto je možné ji bezpečně uskutečnit pomocí videohovoru.

  Délka jednoho sezení bývá orientačně 2,5 – 3 hodiny.
  Cena za jedno sezení je konečná bez ohledu na délku.
  1 hod. regresní terapie Vás tedy stojí cca 833 Kč.

 • Služba

  Rozvoj osobnosti pomocí projektivních karet pro zvýšení sebeuvědomění

  Terapeutické karty, které při setkání uvidíte, se využívají v psychoterapii, poradenství, koučování, v kariérovém poradenství, a hlavně při sebepoznávání.

 • Služba

  Rozvoj osobnosti SKI

  Rozvoj osobnosti – Spirituální Krizová Intervence

  V krizi nastává zmatek a chaos v duši. Společně najdeme cestu ven z Vaší situace, protože kdykoliv můžete znovu najít svoji stabilitu a odrazit se od dna.

  Služba je poskytnuta v nejbližším možném čase 9:00 – 10:00 nebo 13:00 – 14:00.
  Přesný den a hodina vám bude zaslána v …

 • Služba

  Rozvoj osobnosti

  Dárek zabalený do lásky, není nikdy malý.

  Jako poděkování za poskytnutou službu mi můžete věnovat libovolnou částku, kterou oceníte moji práci. Děkuji Vám. Bylo mi potěšením a radostí Vám přinést potřebné informace a zjednodušit Vám život.

  Poděkování můžete poslat na bankovní účet a do zprávy pro příjemce je fajn napsat aspoň slovo „děkuji“, abych poznal za co platba je:
  CZK účet: …

 • Webináře

  Individuální webinář

  Individuální webinář znamená, že ve vámi vybraném termínu kurzu či přednášky se účastníte jen Vy a já.