Autopatie

450 1.000 

Autopatie je jemnohmotná metoda a práce s vlastní informací. V Autopatii se používá homeopatickým způsobem upravená informace, která pochází ze sliny, dechu nebo prány člověka. Proléváním vodou přes autopatickou lahvičku dochází ředěním ke změně do jemnohmotného (nehmotného) stavu. Autopatický preparát, který se nejčastěji nanáší na kůži v oblasti 6. čakry (čelo) potom stimuluje a oživuje na principu rezonance informační tok jemné energie nazývané v homeopatii životní (vitální) síla, prána (v indii) nebo čchi (v čínské tradiční medicíně). Preparát je možné nejen nanést na kůži, ale i ho vypít (dle akutnosti stavu a potřeby).

V akutních stavech lze preparát připravit bez autopatické lahvičky. Viz video na Youtube – Autopatie: léčení těla i duše vlastní informací

Autopaticky lze řešit všechny akutní i chronické záležitosti psychického i fyzického charakteru. Touto metodou lze také pomáhat zvířatům a rostlinám.


Autopatie neslouží jako náhrada lékařské péče a zdravotních služeb. V případě akutního zdravotního problému navštivte lékaře nebo volejte záchrannou službu.


Katalogové číslo: AP-997-369- 898 Kategorie:

Popis

Jak to probíhá:

  1. První návštěva (60 min)
  2. Kontrola (30 min)
  3. Průběžná e-mailová konzultace

Na první návštěvě spolu budeme hovořit o vašem současném zdravotním (psychickém a fyzickém stavu) a také o historii (anamnéza). Na základě toho určím nejvhodnější autopatický postup, který vám doporučím a domluvíme si kontrolu za 4 – 6 týdnů. Na vás už bude objednat si autopatickou lahvičku, plynový hořák (pokud ho nemáte) a léčit se.

Následně už jen probíhají kontroly (za měsíc / půl rok / rok), kdy podle potřeby upravíme způsob podání, četnost nebo množství použité vody při výrobě autopatického preparátu.

V průběhu celé doby zůstávám s klientem v kontaktu přes e-mailovou komunikaci – viz Kontakt. Na e-mail mi můžete posílat dotazy vztahující se aktuálně řešenému stavu zdraví a průběhu léčby. K stanovení změny léčby je už potřeba objednat se na kontrolu.


Další náklady s kterými je potřeba počítat:

Autopatická lahvička 1 ks / 890,- Kč
Tato lahvička se obnovuje každé 3 měsíce.
https://obchod.alternativa.cz/autopaticka-lahvicka

Plynový hořák pro přípravu autopatického preparátu 1 ks / 570,- Kč
Existují i levnější varianty, které můžete koupit. Stačí se jenom podívat v obchodech kolem sebe.
https://obchod.alternativa.cz/plynovy-horak-pro-pripravu-autopatickeho-preparatu

Plyn do hořáku pro autopatii / 89,- Kč
https://obchod.alternativa.cz/plyn-do-horaku-pro-autopatii

Levnější varianta plynového hořáku. Např. na Mall.cz – Hadex za 219 Kč.
https://www.mall.cz/ostatni-rucni-naradi/hadex-plynovy-horak-1300-jet-100102438266


Veškeré nabízené služby nenahrazují lékařskou nebo psychologickou péči. Služby mají charakter osobního rozvoje v oblasti péče o sebe, zlepšení společenských vztahů a sociálních vazeb. Využívání mých služeb není důvodem k přerušení zdravotní nebo psychologické péče. Veškeré změny ve svém životě dělají klienti na základě vlastního rozhodnutí a na vlastní odpovědnost.


Videa autora této metody (Mgr. Jiří Čehovský) – jak připravit autopatický preparát:

Ze sliny

Z vařené sliny

Z dechu

Z vařeného dechu

Z prány, typ postupu č. 5

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.