• Jsi skvělý/á a dokážeš, co budeš chtít!

Světelné kódy Vesmíru

Náš svět je tvořen pomocí hologramu (hologram je z řeckých slov holos – úplný a grafie – záznam). Tento prvotní otisk je projevován (promítán) v našem vědomí, kterému říkáme realita neboli Matrix. To celé je stvořeno a tvořeno pomocí světelných kódů Vesmíru.

Světelné kódy občas obsahují chybu, která vznikne při replikaci (neotiskne se celý a správně) nebo se do „programu“ dostane virus (chybný kód, který poškozuje prvotní otisk). Opakováním čísla zdrojového kódu dochází k přepsání chybného kódu (reinstalace). Z pohledu mozku je to jenom nějaké číslo. Vědomím opakováním správného světelného kódu se ukotvuje správný program v hologramu a následně i promítá do Matrixu (vědomí). Je tedy možné nahrát správnou informaci a chybný kód tak změnit. Laicky řečeno negativní životní situace se tím změní na pozitivní. A případně kód nemoci se přepíše kódem správné funkčnosti.

Každý člověk je jedinečný a také jeho světelné kódy jsou velice specifické. To znamená, že pokud máte něco, co mít nechcete, tak je potřeba smazat tu informaci, zjistit správný prvotní světelný kód a ten instalovat. Obvykle je to třímístné nebo čtyřmístné číslo.

V rámci zjištění správného světelného kódu vystoupáme v úrovni ducha do světelné zahrady Stvoření, ve vodopádu Světla odmažeme původní kód a získáme nový, který nainstalujeme. Když to číslo tak získáte, tak ho můžete používat ve svém životě. Znamená to, že si ho budete později opakovat na vědomé úrovni do doby vyřešení vaší situace (hmota vyžaduje čas) nebo kdykoliv později podle vlastní potřeby. Je potřeba si uvědomit, že chyby vznikají při replikaci, takže je potřeba občas znovu „nahrát“ zdrojový světelný kód. Existují i univerzální kódy, ale to je jen dočasná záplata. Vždy je lepší znát svůj jedinečný kód, který sedí přesně na váš životní program.

V případě potřeby opakujete číselný kód (stačí si ho pomyslet). Aktivuje se tím příslušná vibrace. U jídel a nápojů kód říkáme před pozřením. Obdobnou funkci měla dříve modlitba. Světelný kód opakujeme jako celé číslo (997 – říkáme jako devětsetdevádesátsedm).

Například: Univerzální kód pro zdraví je 997. Jedna moje klientka má na zdraví světelný kód 374 a druhá zase 628. Jak vidíte, tak ty kódy jsou opravdu rozdílné. Je to vždy v souladu podle osobní konfigurace životního programu člověka.

Univerzální kódy:
8×2 – osobní magnetismus (používají milionáři, opakují ho několikrát denně)
5×1 – přitahování peněz a hojnosti
9×9 – silný ochranný štít
3×5 – uvolnění a očištění se od entit
3×3 – harmonizace a aktivace čaker
7×0 – odstranění strachu a zklidnění se
5×2 – zvýšení fyzické a psychické energie
5×8 – posílání lásky sobě, druhým, Zemi
877 – vyčištění nápoje od škodlivé energie (před napitím se)
995 – vyčištění a zvýšení vibrace jídla (před jídlem)
997 – tělesné zdraví (kód opakujeme při nemoci)


Nejčastěji lidé chtějí osobní světelné kódy na:

  • finanční hojnost a prosperitu
  • štíty a ochrana sebe sama před negativními lidmi a energiemi
  • čištění a požehnání jídla (pro zdraví)
  • čištění od strachu a různých emocí
  • posílání lásky druhým a posílení lásky
  • na hubnutí
  • čištění budov a prostorů
  • transformační příznaky (rychlá adaptace na příznak)

Zjištění světelného kódu trvá asi 30 minut. Je to možné osobně při jiné terapii nebo samostatně spolu s vámi po telefonu. Ve vyjímečné situaci mohu pomocí komunikace na úrovni duše zjistit světelný kód bez Vaší fyzické přítomnosti (distančně).