• Jsi skvělý/á a dokážeš, co budeš chtít!

O mně

Alexandr TóthKdyž se na mě podíváte, tak uvidíte úplně normálního člověka. Studuji vysokou školu, obor výchova a vzdělávání dospělých – andragogika na univerzitě Jana Amose Komenského.

Mám rád lidi, velice rád jim naslouchám, pomáhám a jsem šťastný, když jsou spokojení ve svém životě, protože jejich spokojenost se může přenést na lidi v jejich okolí.

V terapii a koučinku využívám techniky a metody neuro-lingvistického programování (NLP), dále EFT, hypnózu, regresní terapii – Hlubinnou Abreaktivní Psychoterapii (HAP) a Matrix – komunikace s podvědomím. Moje dovednosti Vám pomohou ovládat Váš mozek i pocity, efektivně myslet, jednat a změnit vaše chování. Protože nejsem vzděláním psycholog, tak mé techniky a práce s lidmi se řadí do kategorie alternativních terapií.

Jedna moje kamarádka mi začala říkat, že jsem terapeut terapeutů. Větší část mých klientů tvoří právě ostatní lidé v pomáhajících profesích (terapeuti, léčitelé, koučové, pedagogové, lékaři, zdravotní sestry, lidé pracující s lidmi … ).

Můj lidský, ale hlavně empatický přístup dává mým klientům pocit, že jim konečně někdo rozumí a chápe je.  A tak to je. Opravdu své klienty chápu, rozumím jim, nesoudím je a toleruji je. Klienti, po našem setkání, ve svých životech vnímají krásné změny, vidí hmatatelné výsledky a prožívají pocity úspěchu. A to je správně, že?

Řídím se pravidlem, že vždy existuje řešení. Někdy změna přijde, když se podíváte na věc z jiné strany, jindy je potřeba přestat na něčem lpět a velice často stačí jenom změnit svoje omezení, které Vás zastavuje od dosažení toho, co si tak přejete. Jestli chcete, tak můžeme spolu najít řešení té Vaší situace a změnit Vám konečně život k lepšímu.

Smyslem mojí práce je zjednodušovat lidem život.

Terapie a koučink, pro mě není povolání, je to můj životní styl.

Alexandr Tóth


Certifikátky, osvědčení a kurzy:

  • Kurz: Hlubinná abreaktivní psychoterapie – regresní terapie, Mgr. Klára Hanzalová, Praha 2018
  • Kurz: Základy EFT pro zdraví a úspěch, Sindy Katayama, Praha 2018
  • Certifikát: Grafologie a Baum test, ACZ, spol. s r.o., Praha 2017
  • Certifikovaný Mistr Praktikant Neuro-lingvistického programování, NLPEA – Success Empire Ltd., Praha 2017
  • Certifikovaný Kouč Neuro-lingvistického programování, NLPEA – Success Empire Ltd., Praha 2016
  • Osvědčení o rekvalifikaci: Kouč, NLPEA – Success Empire Ltd., Praha 2016
  • Certifikát: Psychodiagnostické metody pro personalisty, Timing, Praha 2016
  • Osvědčení o získání profesní kvalifikace: Personalista, Obchodní akademie Praha, Praha 2016

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Jako ochrana proti spamu jsou všechny komentáře nejprve odeslány k schválení administrátorem a teprve potom se zde zobrazí.

%d blogerům se to líbí: